HİZMETLER

Avm Temizliği

Avm Temizliği, ülkemizde en yaygın olarak kullanılan açık ve kapalı mekânlar konusunda ilk sırayı almaktadır. Popülasyon olarak çok kalabalık ve en yoğun olarak giriş çıkış yapılan Alışveriş merkezleri görev itibariyle en çok kirlenen işletmeler arasındadır. Boş bir alanda temizlik, kalabalık bir alandaki temizliğe kıyasla daha bir zordur.

Temizlik konusunda müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmak, insanları rahatsız etmeden hijyenik, kolay ve pratik yolla temizlik sürecini sizlerin yerine yapmaktadır.

Yalnızca mağaza değil yaşam alanlarında ve binalardaki yapılan temizlik işi, mevcutta var olan yerleşim düzenini bozmadan doğru bir biçimde mekânın mikrop ve enfeksiyonlardan arındırılmasıdır. Alışveriş Merkezi temizliği, Tempo Grup Temizlik Teknolojileri tarafından her türlü ihtiyacı göz önünde bulundurularak talebe göre; aylık, haftalık, günlük, sabahları veya akşam part-time ya da full-time olarak planlanarak gerçekleştirilmektedir. Konusunda eğitilmiş, uzman kadrosuyla gereken her türlü sağlık güvencesi sağlanmış personellerimiz, kendileri için tahsis edilen modern ekipman ve makinelerle hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

  • avm temizliği