Genel Temizlik

Tempo Grup Temizlik Şirketleri

Genel Temizlik

Genel temizlik, yeni yaptırılan veya onarılan bir ev yada işyeri varsa haliyle birde inşaat  temizliği problemi vardır. Yorucu bir inşaat sürecinden sonra gelinen nokta da enerjiler bitmiş sabırlar tükenmiş olur ve artık son basamak olan inşaat temizliği gözlerde dağ gibi büyür. Bu basamak aslında son ama en dikkatli olunması gereken noktadır. Doğru kimyasal ve ekipman kullanmadığı,  gerekli özen gösterilmediği takdirde ise parkelerde yada mermerlerde, pencereler yada duvarlarda, banyo yada wc lerde, armatürler yada paslanmazlarda geri dönüşü mümkün olmayan hasarlar oluşabilir. Yeterli deneyime sahip olmayan ekip inatçı ve zor lekeler karşısında güçlü ama yanlış kimyasal yada ekipman kullanarak ciddi maddi zararlar verebilir. Bu yüzden İnşaat temizliği eğitimli, deneyimli, dikkatli, sabırlı ve özverili profosyonel ekip işidir. Aksi takdirde bütün inşaatı yeniden yaptırmak yada bir çok pahalı malzeme değiştirmek zorunda kalınılabilir. Üçüncü kişi yada kurumlara verilebilecek zararlarda diğer bir ayrıntı. Yaşanan problemler karşısında takınılan sorumsuz yaklaşım da işin tuzu biberi olur.

Sektörde varolan irili ufaklı bir çok firma ise inşaat temizliği konusunda çeşitli sıkıntılara sahiptir. Sektörel rekabet ve yoğunluk sebebiyle kar/maaliyet odaklı çalışma şekli küçük firmaları hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetinden uzaklaştırır. Bu firmaların yapmış olduğu, maaliyet hesabı odaklı, personel insiyatifinde ve kontrolünde ki inşaat temizliği doğacak zararlara her zaman gebedir. Yoğun iş yükü altında sıkışan büyük firmalar ise genellikle inşaat temizliği işini bu küçük firmalara yaptırtır. Sonuç ise çoğu zaman büyük bir firmadan beklenilen profosyonelliğin görülmemesi sebebiyle hüsranla sonuçlanır.

Kaliteli hizmet anlayışı ve profosyonel ekibiyle kar değil müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma olarak yılların vermiş olduğu ve sabırla işlenmiş tecrübelerimizle inşaat temizliğinde ne yapılması gerektiğini ve ne istendiğini biliyoruz. Yapılacak  temizliğin zarar görmüş bir malzemenin yanında bir anlamının olmadığının da farkındayız. Bu yüzden yapılacak inşaat temizliği öncesinde her malzemenin cinsine ve kirin çeşidine uygun temizlik kimyasalı belirlenerek malzemeye zarar vermeden eğitimli ve deneyimli personellerimizle hızlı bir şekilde inşaat temizliği yapılır. İşin tamamlanmasından sonra son kontrol ise müşteri tarafından yapılarak onay alındıktan sonra inşaat temizliği sonlanırılır.

GENEL TEMİZLİK

  • Genel Temizlik
  • Temizlik Şirketleri
  • Genel Temizlik Ankara
  • Temizlik Şirketleri Ankara
WhatsApp chat