HİZMETLER

Mağaza Temizliği

Mağaza temizliği, günlük yaşantısında birçok insanın en sık zaman geçirdiği alanlardan biriside alışveriş mağazalardır. İster alışveriş isterse gezme amacıyla gidilen bu yerlerin temiz ve sağlıklı olması çalışanlar için olduğu kadar alışverişe ve gezmeye gelenler müşteriler için de önemli bir etkendir.

Belli ortamlarda çok sayıda vatandaşın grip vb. salgın hastalıkların oluşmasından dolayı sık temizliğinin belli bir periyotta takip sistemi ile çalışan ve mağazanızdaki müşterileri rahatsız etmeyecek şekilde temizlik işleri yerine getirilmesi sürecini yalnızca işinin ehli olan, özverili, temkinli ve çalışma ortamıyla uyumlu konusunda uzman temizlik personelleri ile gerçekleştirilebilir. Ürünü gösteren mağaza vitrinidir. Temiz ve hijyenik mağaza vitrini ürünleri göze daha güzel göstermektedir. Sektörde en iyi temizlik şirketi olmayı hedef haline getiren Tempo Grup Temizlik Teknolojileri bütün bu özellikleri üzerinde taşıyan, profesyonel kadrosu ile siz değerli mağaza sahiplerine kaliteli hizmet sunmayı prensip edinmiştir.

Çok şubeli zincir mağazacılık ve butiklerinizde showroom temizliği, rutin temizlik veya aylık standart genel temizlik hizmetleri deneyimli kadromuzla siz müşterilerimizin talepleri inancında değerlendirilerek en iyi kalitede temizlik hizmeti vermeyi sağlıyoruz. Bununla beraber mesai saatleri fark etmeksizin sürekli çalışabilecek deneyimli temizlik personelleri istihdam gerçekleştirmekteyiz.

Mağaza temizliği, müşterilerin memnuniyeti açısından son derece mühim bir durumdur. İşletilmekte olan mağazaya alışveriş yapmak veya bir benzer hizmet almak için gelen müşteri portföyünüze temiz ve şık görünüme sahip bir işletme sunarak talep ettikleri ihtiyaçlarını karşılamaları, hem sizin markanızın prestijini arttırır hem de sağlıklı bir ortamdan ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz. Mağazanıza gelen müşterilerinizin mağaza temizliği konusunda etkilenip tercih sebebi olmanızı sağlayabilirsiniz. Amacımız sizin ve müşterilerinizin arasındaki bağı ve alışveriş işlemlerini daha iç açıcı bir hale getirmektir. Tempo Grup Temizlik Teknolojileri sizlere mağaza temizliği hususunda baştan sona kadar hizmet sağlamaktadır. Dış cephe temizliği, Cam temizliği, zemin temizliği, parke temizliği, eşya temizliği vb. diğer tüm mağaza temizliği süreçleriniz için gereken tüm temizlik ekipmanları ve işinin ehli olan personelleri bulunmaktadır. İster çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilir ya da irtibat numaranızı bize mail, mesaj veya canlı destek ile iletebilirsiniz.

  • Mağaza temizliği