Ana İçeriğe Geç

  Tempo Grup

  0312 251 41 21 destek at tempogrup.net

  Ankara Buharlı Temizlik Hizmeti

  Ankara Buharlı Temizlik Hizmeti

  Ankara buharlı temizlik hizmeti son zamanlarda yaygınlaşmıştır. Buharlı temizliği, temizlik hizmetinin gerçekleştiği her alanda görmek mümkündür. Birçok insan buharlı temizlik hizmetinin dezenfeksiyon sağladığını düşündüğü için talep etmektedir. Bu kısmen doğrudur. Ancak dezenfeksiyon aslında tamamen farklı bir işlemdir.

  Gerek iş yeri, gerekse ev değişikliği olduğunda talep edilme sıklığı daha fazladır. Burada önceki kullanıcıdan kalma izlerin yok edilmesi gibi bir çaba vardır. Buharlı temizliğin gerçekten iç rahatlatan bir görüntüsü vardır. Yüksek buhar gücü ile elle erişmenin mümkün olmadığı alanlara buharla ulaşmak mümkün olmaktadır. Temizlik sırasında hemen sonucu izlemek mümkün olduğu için aradaki farkı görmek müşteri konumundaki kişileri oldukça rahatlatmaktadır.

  Kullanım alanlarının gelişmesi ve yaygınlaşması son yıllarda olmuştur. Bazen müşteri talep etse de yanlış alanlarda kullanımı fayda sağlamadığından temizlik firmaları doğru bilgilendirme yapmak durumundadır.

  https://www.instagram.com/p/Blfws3THJwl/

  Buharlı Temizlik Şirketleri

  Özellikle tekstil alanlarda derinlere ulaşması, tercih sebebidir. Koltuk temizliği ya da perde temizliğinde kullanılmaktadır. Eğer kullanım sonrasında hemen vakumlama yapılırsa, derinlere ulaşmış kirleri tekstil yüzeylerden uzaklaştıracaktır. Müşteri buharla dış cephe cam temizlik işlemini izlerken dahi rahatlamaktadır. Burada görüntü olarak memnun edici bir hizmettir. Öncesi ve sonrası izlendiğinde ise daha çok memnuniyet oluşturur.

  Kiracı değişikliği olan evlerde fayansların derz aralarında biriken kirleri temizlemekte de çok etkilidir. Burada fayans derz aralarına zarar vermeden temizliğini sağlamak önceleri mümkün olmazdı. Ağır kimyasallar mutlaka derz yerlerine zarar verirdi ve su sızdırma gibi sorunlarla karşılaşmak mümkün olurdu. Buhar makinesi kullanımı ile temizlikte çok daha iyi sonuçlar alınırken derz aralarına hiçbir zarar vermemekte olduğunu görmek mümkündür.

  Buharlı Temizlik Şirketleri
  Ankara Buharlı Temizlik Hizmeti

  Ankara Buharlı Temizlik Yapan Firmalar

  Yine kalorifer peteklerinin aralarında da etkili bir temizlik sağlamaktadır. Burada elle ya da herhangi bir ekipman ile ulaşmak çok zor olan detaylara kadar buhar ulaşıp temizlik sağlamak mümkün olmaktadır.

  Stor perde temizliğinde de buharlı temizlik hizmeti ile iyi bir sonuç alınır. Başka türlü temizlik yöntemlerinde fırçalama ya da mekanik her temizlikten olumsuz etkilenen stor perdelerin temizliği de buharlı temizlik işlemi ile gayet başarılı olmaktadır.

  Ankara buharlı temizlik hizmeti veren firmalara bu hizmetler için ulaşabilirsiniz. Yeni bir sistem ve yeni bir makine olduğu için kullanımı ile ilgili yeterli bilgisi olan bir firmadan bu hizmeti almak daha iyi olacaktır. Makine yeni bir makine olduğundan gelişmeye de devam etmektedir. Bu sebeple yeni yapılan buhar makine modellerinde kimyasal kullanımı da mümkün olmaktadır. Bu şekilde daha etkili bir temizlik sağlanmış olur.

  Duvar kağıtlarının temizliği, boyalı duvar temizliği, fayans derz aralarının temizliği, yatak temizliği, stor perde temizliği, ütü hizmetleri gibi saymakla bitemeyecek bir kullanım alanı vardır. Tüm bu alanlarda ağır kimyasallar kullanmadan buharlı temizlik hizmeti ile hijyen sağlamak mümkün olmaktadır.

  Buharlı Temizlik Şirketleri

  Tabi bu her alandaki her temizliği buhar makinesi ile yapabileceğimiz anlamına gelmemektedir. Bazen de müşteri ısrar ettiği için ihtiyaç olmayan ya da başarılı bir temizlik ile sonuçlanmayan alanlarda buharlı temizlik hizmeti talep edilmektedir. Bu boş yere enerji ve zaman kaybetmenin yanında maddi olarak da bir kayıptır.

  Amacına uygun şekilde kullanıldığında elbette hijyen sağlamak ve derinlemesine bir temizlik sağlama konusunda başarılı bir buluştur. Ankara buharlı temizlik hizmeti almak evleriniz ve iş yerleriniz için içinizi rahatlatacak bir hizmettir.

  Ankara buharlı temizlik hizmeti almak için uygun firmalardan birisi de Tempo Grup’tur. Buharlı makine parkı bulunan Tempo Grup, makine kullanımı konusunda eğitimi, deneyimi olan personel kadrosu ile bu hizmeti verebilecek durumdadır.

   

  Bu Gönderinin0 Yorumu Var

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dönüş Call Now Button