Ana İçeriğe Geç

  Tempo Grup

  0312 251 41 21 destek at tempogrup.net

  Ankara İnşaat Temizliği

  ANKARA İNŞAAT TEMİZLİĞİ

  Ankara inşaat temizliği, inşaat sektörünün gelişmesiyle beraber inşaat sonrası temizlik de gelişmek durumunda kalmış ve bir sektör haline gelmiştir.

  İnşaat sonrası temizlik çeşitli derecelerde talep edilebilir ve yapılabilir. Bunda müşterinin talebi belirleyici olurken ulaştığınız Ankara inşaat temizliği temizlik firmasında profesyonelliği de rol oynar.

  Temizlik şirketleri, bazen kaba inşaat sonrası temizlik yaparlar. Burada daha çok erkek personel çalıştırılır. Bina inşaat görünümünden uzaklaştırılır. Yalnızca kaba inşaat artıkları atılır. Genel bir toparlama şeklindedir. Bunu genellikle binayı yapan inşaat sektörü firmaları talep eder.

  ANKARA İNŞAAT TEMİZLİĞİ

  Ankara inşaat temizliği, ancak ikinci müşteri yani asıl kullanıcı temizlik talebinde bulunursa burada işin boyutu değişir. İnşaat sonrası temizlik konusunda firmanın uzmanlığı bu durumlarda ortaya çıkar.

  Temizlik şirketleri Ankara bölgesinde çeşitli ölçeklerde ve iş alanlarında birbirinden farklı konularda hizmet verirler. Tüm temizlik şirketleri inşaat sonrası temizlik konusunda uzmanlık geliştirememiştir.

  Temizlik şirketleri fiyat listesi belirlerken kaç personel ile işi tamamlayacağını ve ne kadar kimyasal ve ne kadar sarf malzeme kullanması gerektiğini doğru hesaplanması önemlidir. Doğru hesaplama yapılamaması durumunda ortaya mutlaka bir mağduriyet çıkacaktır. Öncelikle eğer yüksek bir maliyet çıkararak hesaplama yapıldı ise diğer firmalardan yüksek bir teklif sunacağından tercih edilmeyecektir. Ancak eksik personel sayısı belirlenir ise de hem kendini hem de müşteriyi zarara uğratmış olacaktır. Ayrıca da doğru hesaplama yaparak uygun fiyat veren firmaların da daha altında bir fiyat sunduğundan onların da işi almasına engel olacaktır. Bu şekilde, daha ilk aşamada, amatör firmalar sektöre çok çeşitli zararlar verebilecektir.

  İNŞAAT TEMİZLİĞİ FİYATLARI

  Ankara inşaat temizliği doğru hesaplamayı yapan firma çok zorlanmadan sadece işin yapılmasını takip ederek, işini vaktinde tamamlayabilecektir. Temizlik şirketleri fiyat listesi alırken de bazı konulara dikkat etmek gerekir. Olması gerekenin altında maliyet çıkaran firmalara şüphe ile yaklaşmak, maliyetlerinin açıklamasını şeffaf bir şekilde yapan firmaların yorumlarını da iyi dinlemelidirler. Aksi halde yanlış karar vermeleri mümkündür. Yanlış karar kendilerine hem zaman kaybettirecek hem de maddi yük getirecektir.

  Temizlik şirketleri arasında ne yazık ki zarara uğrayacağını fark ettiğinde işi yarım bırakan firmalar çok fazladır. Ya da personelden ve malzemeden tasarruf yapmaya çalışarak işin kalitesini düşürerek işi tamamlamaya çalışacaklardır.

  Yine de memnun olmasanız dahi işi tamamlatabildi iseniz sanışlısınız. Amatör temizlik firmaları işin yapım aşamasında da size farklı zararlar verebilirler. Bunların başında binanıza verdikleri zararlar gelir.

  İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK ANKARA

  Ankara inşaat temizliği personellerine inşaat temizliği hakkında bir eğitim vermemiş ise kimyasalları yanlış kullanarak binanıza geri dönüşü olmayan zararlar verebilirler. Ayrıca inşaat temizliğinde kazıma araçları sıkça kullanıldığından bu tür malzemeler ile de binaya zarar verme ihtimalleri oldukça yüksektir.

  Ankara inşaat temizliği aşamasından işin yapılması ve işin tamamlanması aşamalarında size farklı faydalar sağlayacak firmalarla çalışmak önemlidir.

  Tempo Grup size fiyat teklifi verirken sizi yanıltmayacaktır. Size en doğru temizlik şirketi bilgisini Google arama motoru verebilir. Yeteri sayıda personel ve malzeme hesabıyla vereceği teklifte yanılma payı olmayacaktır. Doğru zamanda işi bitirmeye yarayacak düzeyde deneyimli personele sahiptir. Ayrıca işin yapılması sırasında da size zaman, emek ve para kaybettirmeyecektir.

  Ankara inşaat temizliği
       Ankara İnşaat Temizliği

  İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK TEKLİFİ

  Ankara inşaat temizliği konusunda eğitimli ve deneyimli personel kadrosuyla hizmet verecektir. Personelin tüm deneyim ve eğitimlerine rağmen işin başından sonuna kadar onları denetleyerek yine risk almayacaktır. Sahada görevlendirdiği yönetici kadrosuyla sorunlarınızı anında çözecektir. Ayrıca karşılaşılan anlık sorunları da vakit kaybetmeden yerinde çözebilecektir.

  Tempo Grubun eğitimli ve deneyimli personel kadrosu, nereye nasıl temizlik yapacaklarını bildikleri için zamanlarını ve emekleri çok daha iyi kullanacaklarından daha az maliyetle işi tamamlayacaklardır. Size sunacakları işin kalitesi de buna paralel olarak en iyi düzeyde olacaktır.

  Tempo Grup deneyimli güler yüzlü ekibiyle iş yerlerinizde evlerinizde ve buna benzer tüm yaşam alanlarında size temiz yaşanılır bir ortam hazırlayacaktır. İnşaat temizliği diyince akla gelebilecek en deneyimli firmalardan biri olan Tempo Grup, size verdiği güvenilir hizmetle her zaman yanınızda yer alacaktır.

  Bu Gönderinin0 Yorumu Var

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dönüş Call Now Button