Ana İçeriğe Geç

  Tempo Grup

  0312 251 41 21 destek at tempogrup.net

  Ankara Ofis Temizliği

  Ankara Ofis Temizliği

  Ankara ofis temizliği gibi tüm büyük şehirlerde, iş yerlerinin sayısı giderek artmaktadır. Bu durum büyüklü küçüklü ofislerin temizliği ile ilgili yeni bir iş kapısının açılmasına sebep oluştur. Bazı temizlik firmaları bu konuda sistem kurarak kendilerini geliştirmişlerdir. Bu konuya eğilmek isteyen temizlik firmaları bu alanda çalıştırmak üzere personeller yetiştirmişlerdir.

  Aslında Ankara ofis temizliği konusu evlere temizlik hizmetine benzeyen bir sistemdir. Ancak burada personelin kurumsal yapıda bir iş yerinde çalışacağından farklı konulardaki yetenekleriyle de birleştirmek gerekecektir.

  Ofis temizliği Ankara konusunda eğitim verilen personeller ofislerin büyüklüğüne göre değişen sayılarda ofislerin gerek genel temizlikleri gerekse rutin temizlikleri için çalıştırılmaya başlamışlardır.

  Ankara Ofis Temizliği
                   Ankara Ofis Temizliği

  Bazı ofisler kendi bünyesinde tam zamanlı sözleşmeli temizlik personeli hizmeti alarak temizliklerini sağlarlar. Burada ofisin büyüklüğü çalışan sayısı önemlidir. Bazen ofislerde temizliğin yanında çay ikramı da yapmaktadırlar. Bu personeller okul temizliği temizlik firmalarının personel arşivlerinden kendilerine uygun olanlardan seçim yapılır. Her hangi bir memnuniyetsizlik oluştuğunda temizlik firması tarafından değiştirilir. Özellikle bu sebepten dolayı temizlik firmasından sözleşmeli temizlik personeli hizmeti almayı tercih eden firmalar haklıdır. Temizlik ve çay hizmetleri için çalışan personellerin zaman zaman rotasyona tabi tutulması her iki tarafın isteği ile gerçekleşirse ideal olandır.

  Ankara Ofis Temizlik Şirketleri

  Ankara ofis temizlik şirketleri, kendi bünyesinde tam zamanlı temizlik personeli çalıştırmaya uygun olmayan ofisler çoğunluktadır. Bu ofisler küçüktür. Sürekli bir temizlik personeli çalıştırmak hem gereksiz bir bütçe yükü oluşturacaktır hem de ihtiyaç dahilinde değildir. Bu durumlar için Ankara ofis temizliği hizmeti veren temizlik firmaları devreye girer.

  Bu hizmeti alırken yine ofisinizin ihtiyacına göre temizlik hizmetinin detaylarını birlikte oluşturabilirsiniz. Temizlik personeli bazı ofislere haftada üç gün gelirken bazı ofislere sadece haftada bir kez temizlik için gelecektir. Ofisin büyüklüğü ve çalışan sayısı ile buna karar verilebilir. Personel gelmesi gereken günlerde ayrıca bir işlem yapmanıza gerek kalmadan ofisinizi ziyaret edecektir. Kurumsal bir temizlik firması ile çalışıyorsanız düzenli olarak verilen bu hizmette hiç aksaklık yaşamazsınız. Aynı personel haftanın belirlenen gününde ve saatinde ofisinizde olacaktır. Gereken temizlikleri yapıp, sizin onayınızı da alarak ofisinizden çıkış yapacaktır.

  Ofis Temizlik Şirketleri

  Bu hizmet çalışma hayatınızdaki yoğunluğunun arasında size temiz bir yaşam alanı sağlayarak sizi oldukça rahatlatacaktır. Burada lavabo temizlikleri tüm detaylarıyla yapılacaktır. Masaların sadece üst yüzeyleri değil altları ve diğer elemanlarıyla birlikte silme işlemi yapılacaktır. Çöp kovalarının yıkanması gibi detaylar da atlamada yapılmaktadır.. Kapıların silinmesi, yüksekte bulanan dolap, raf, tablo ve buna benzer her şey belli bir sistemde silinecektir. Sizin talep etmeyi düşünmediğiniz alanlar dahi ofis temizliği için eğitim almış temizlik personeli tarafından temizlik programına dahil edilecektir. Camlarınızın silme de eğer gerekiyorsa yine cam silmek için gerekli eğitimleri almış ve yüksekte çalışma belgesi bulunan temizlik personeli ile desteklenerek yapılabilir. Burada haftada bir Ankara ofis temizliği hizmeti kapsamında bir hizmet alırken ayda bir de cam silme için ikinci bir personel almanız önerilebilir.

  Ofis Temizlik Personeli Ankara

  Ofis temizlik personeli Ankara konusunda kendi programını yapmış ve uzmanlaşmış firmalardan biri olan Tempo Grup size bu konuda rehberlik edecektir. Ofisinizin temizliğinin sağlanması ve temizliğin korunması için size önerilerde bulunacaktır. Sizin talebiniz olan konularda ise gerekli programlamayı yaparak size başarılı bir ofis temizliği hizmeti verecektir. Ankara ofis temizliği konusunun önemi büyüktür. Mesai saatleri içinde yapılan bu temizliğin günlük çalışma faaliyetlerini aksatmayacak şekilde planlanması önemlidir. Öncelik sırası belirlemek konusunda yetenekli bir personel tercih edilmelidir. Bütün detayların düşünülmesi oluşan aksiliklerin değerlendirilip hemen düzenleme yapılması Tempo Grup tarafından sağlanacaktır.

  Bu Gönderinin0 Yorumu Var

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dönüş Call Now Button