Ana İçeriğe Geç

  Tempo Grup

  0312 251 41 21 destek at tempogrup.net

  Ankara Şaşmaz Temizlik Şirketleri

  Ankara Şaşmaz Temizlik Şirketleri

  Ankara Şaşmaz temizlik şirketleri, yeni sanayi bölgelerinden biri olan Şaşmaz, temizlik şirketleri için yeni bir iş sahasıdır. Bu bölgede Ankara Şaşmaz temizlik şirketleri ile yine bu bölgeye yakın yerlerde bulunan temizlik şirketleri hizmet verirler.

  Şaşmaz bölgesinde genellikle birbirinden farklı ve birkaç katlı binalar bulunur. Bunların dış cephe cam temizliği ve inşaat sonrası temizliği için temizlik firmalarından hizmet almak yaygındır. Dış cephe cam temizliği için uygun fiyatlarla silen temizlik firmalarından hizmet almak için araştırma yapan firmalar bu işin düşündüklerinden daha maliyetli olduğunu fark ederler. Burada hem personel maliyeti hem de kullanılan vinç maliyeti bulunur. Bölgede kurulan firmalar inşaat sonrası temizlik ile birlikte alacakları bu hizmeti genel olarak maliyetli bulurlar. Ancak oluşan maliyetin bulduğu rakamlar normaldir. Kullanılan makinenin günlük kirası ve camcı personelin maliyetinin yüksek olması ve riskli bir iş olması göz önünde bulundurulması gerekir.

  Ankara Şaşmaz Temizlik Şirketleri
  Ankara Şaşmaz Temizlik Şirketleri

  Dış Cephe Cam Temizliği Ankara

  Yapılan araştırmalar sonucunda genel olarak ortalama bir rakam üzerinden temizlik firmalarıyla anlaşma sağlanır. Dış cephe cam temizliği yapılan binalar ile yapılmayan binalar arasındaki fark çok açıktır. Bunu düzenli olarak yaptıran binalar daha yeni ve gösterişli dururken, yaptırmayanlar yeni olmasına rağmen atıl durur ve bakımsız görünürler. Bunu fark eden diğer firmalar da dış cephenin ve ortam temizliğinin önemini anlayıp telafi etmek için uygun hava şartlarını beklemektedirler.

  Burada temizliğin ön planda tutulmaması gibi bir sorun bulunur. Ancak temizlik binanın özellikle dıştan görünüşünde dahi göze çarpar. İçeriye girildiğinde ise ilk izlenim olarak yine ilk göze çarpan konu olur. Temizlik yapılmadan, yapılmasının farkını anlamak zordur. Sürekli üstün körü yapılıp, geçiştirilen temizlik aslında binanın çok hızlı bir şekilde eskimesine sebep olur. Vaktinde temizliği sağlanmayan her yer, kirlerin kalıcı izler bırakmasıyla kısa süre içinde tadilata ihtiyaç duyarlar. Bu durumun farkında olmak gerekir.

  Ankara Dış Cephe Temizliği

  Aslında bunun farkında olan kurumsal firmalar tam zamanlı personel temini için bir firmadan yardım alırlar. Bu bölgede çalışacak personelin bulunması ve iş yoğunluğundan kontrolü zor olduğundan bir temizlik şirketinden hizmet almak bu konuda en iyi tercih olur. Burada çok küçük maliyetlerle personelin bulunması ve çalıştırılması sağlanır. Tüm hakları çalışılan temizlik firması tarafından karşılanır. Bu genellikle firmalara büyük kolaylık sağladığından tercih edilir. Diğer ilk temizlikler gibi maliyeti onları korkutmaz.

  Tam tersine kendi imkanlarıyla ayıracakları vakti kendi işlerine ayırmak daha karlı gözükmektedir. Hizmet burada sözleşmeli temizlik personeli de olabilir. Ya da yarı zamanlı şekilde de hizmet alınabilir. Bu iş yerinin büyüklüğü ve kullanım sıklığı ile ilgilidir. Ya da personelden beklentiler de bu konuda belirleyici olabilir. Genellikle temizlik personeline çay ve yemek yaptırmak da yaygındır.  Personel ile baştan buna göre tercih edilirse birden fazla işin yaptırılması sonucu çok verim alınır. Bu şekilde maliyeti iyice düşük hale gelir. Genellikle de temizlik ve çay ofislerde önemli bir sorun olup bunu bu şekilde hizmet alımıyla çözme yoluna gidilir.

  İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi Ankara

  Ankara Şaşmaz temizlik şirketleri bu konuda bölgedeki firmalara bilgi vermek konusunda çalışmalar yaparlar. Günlük iş hayatının yoğunluğu sebebiyle temizlik ile ilgili ücretsiz danışmanlık yapmak temizlik firmaları için de iyi sonuçlar sağlayacaktır. Buradaki firmalar da bu hizmete kolay ulaşmak konusunda desteğe ihtiyaç duyarlar. Burada hizmet alabileceğiniz Ankara Şaşmaz temizlik şirketlerinden birisi de Tempo Grup’tur. Gerek sözleşmeli temizlik personeli gerekse yarı zamanlı temizlik hizmeti konusunda şaşmaz bölgesine yakın oluşu sebebiyle hizmet vermektedir. Burada oluşacak anlık temizlik hizmetleri için de bölgede hizmet veren temizlik firmalarından biridir.

  Bu Gönderinin0 Yorumu Var

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dönüş Call Now Button