Ana İçeriğe Geç

  Tempo Grup

  0312 251 41 21 destek at tempogrup.net

  Ankara Sıfır Ev Temizliği

  Ankara Sıfır Ev Temizliği

  Ankara sıfır ev temizliği, Ankara’da çok sayıda konut projesinin hayata geçtiği büyük bir yerleşim yeridir. Konutların yapısı giderek değişiklik göstermeye başladı. Ankara gibi yılın büyük bir bölümü soğuk olan şehirlerde evdeki hayat daha da önem kazanmaktadır.

  Ankara sıfır ev temizliği de konutlardaki yapıdaki değişiklikle birlikte önem kazanmıştır. Önceleri kişiler evlerin inşaat sonrası temizliklerini kendi imkanlarıyla sağlaya biliyorken, günümüzde evlerin büyümesi ve lüks hale gelmesi gibi birçok nedenden dolayı inşaat sonrası temizlik kendi imkanlarıyla tamamlamak oldukça zordur. Camların boyutlarının büyümesi, hatta cam balkon sayısının giderek artması da önemli bir sebep olarak sayılabilir.

  Ankara Sıfır Ev Temizliği
  Ankara Sıfır Ev Temizliği

  Ankara Ev Temizlik Şirketleri

  Cam ve çerçevelerinin temizliği için en az bir personel tüm gün boyunca süren bir çalışma yapmaktadır. Cam silimini yapan personel işinde uzman ve sertifikalı personel olmalıdır. Camların temizliği çerçevelerin inşaat artıklarından arındırılması ile başlar. Burada önemli olan PVC’lerin çizilmemesi ve hasar görmemesidir. Kullanılan kazıma aparatlarını doğru şekilde kullanmayan personel hem çerçevelerde hem de camlarda hasar oluşturabilmektedir.

  Ankara sıfır ev temizliği elbette ki sadece cam ve çerçeve temizliğinden ibaret değildir. Yine bir sıfır ev temizliğinde en zor alanlardan biri de banyo ve wc alanlarıdır. Bu alanlardaki inşaat kalıntılarından kurtulmak oldukça zor olmaktadır. Ev sahipleri genellikle inşaat temizliği konusunda yetersiz bilgiye sahip olduklarından çok kısa bir silme çalışmasının sonunda temizliğin sağlanacağını düşünürler. Ancak inşaat sonrası temizlik gerekli kimyasallarla ve defalarca tekrarlanan işlemlerle, gün boyunca yapılan temizlik ile arınmaktadır.

  Ev Temizlik Firmaları

  Ankara sıfır ev temizliği hizmeti genellikle evin durumuna göre 3 ila 10 personel ile verilebilmektedir. Villa temizliklerinde 10’a yakın personel çalışırken, küçük bir dairede 3 personel yeterli olacaktır. Yapılacak çalışma evin tüm inşaat artıklarından temizlenmesini kapsar.

  Cam ve çerçevelerin temizliği, banyo ve wc alanlarının kullanıma hazır hale getirilmesi tamamlanır. Daha sonra ise mutfak dolaplarının temizliği tamamlanır. Tüm zeminlerin uygun temizlik yöntemi ile temizliği sağlanır. Tüm evin detaylı şekilde temizliği tamamlandıktan sonra kontrol işlemi yapılarak teslim edilir.

  Ev Temizliği Ankara

  Sıfır evin temizliği öncesi ve sonrası arasında çok ciddi fark olmaktadır. Profesyonel bir temizlik firması ile çalışmışsanız hemen tüm eşyalarınızı yerleştirebileceğiz kadar temiz bir hizmet almış olursunuz.

  Ancak ne yazık ki tüm sektörlerde olduğu gibi temizlik sektöründe de işini iyi yapmayan firmalar da bulunmaktadır.  Yetersiz malzeme ile çalışmaya başlayıp deneyimsiz personel ile çalışan firmalar da az sayıda değildir. Sadece kova ve tek bir kimyasal malzeme ile temizlik işlemini tamamlayabileceğini iddia eden bu firmalar ne yazık ki düşük fiyat vermeleri sebebiyle birçok kişi tarafından tercih edilirler.

  Ev Temizlik Firmaları Ankara

  Bu durumlarda ikinci kez hizmet almak zorunda kalan ev sahipleri gereğinden fazla bütçe ayırmak zorunda kalmaktadırlar. Yanlış tercih etmemek için ortalama fiyatların altında tekliflerde bulunan firmalara itimat etmemek gerekir.

  Ankara sıfır ev temizliği hizmetinin en büyük gideri personel gideridir. Personellerin profesyonel ve inşaat sonrası temizlik konusunda deneyimli olmaları önemlidir. En az 3 personelden hizmet alacağınız için ayıracağınız bütçenin personel maliyetinin altında olduğu durumlarda şüphelenmek ve sorgulamak gerekir. Personel maliyetinin yanında inşaat temizliğinde kullanılacak kimyasallar da doğru ve yeterli olmalıdır.

  Ankara’da Ev Temizlik Şirketleri Tavsiyesi

  Yalnızca kimyasal olması da yeterli değildir. Mutlaka makine ile yıkanması gereken alanlar da vardır. Zemin yıkamalarında zaman kazanmak için makine kullanılması gerekebilir. Zemin yıkama makinesinin dışında mutlaka elektrik süpürgesi ve buhar makinesi gibi makinelerin varlığı da sorgulanmalıdır. Yeterli malzeme ve deneyimli personel yanında en önemli konulardan biri olan organizasyon konusuna sıra gelir.

  Personellerin iş bölümlerinin yapılması, işleri hangi sırayla ve hangi yöntemlerle yapacakları hakkında bilgi sahibi olmaları ve yönlendirilmesi gerekecektir. Eğer kurumsal bir temizlik firması ile çalışıyorsanız bu organizasyonları tamamlayıp sizi sadece teslim almak için son aşamada çağırırlar. İşin kontrolünü sağladıktan sonra onayınızı alarak evinizi size teslim edeceklerdir.

  Ankara da evlere inşaat sonrası temizlik hizmetini başarıyla yapan temizlik firmalarından birisi de Tempo Grup’tur. Sizin için tüm süreci organize ederek evinizin inşaat sonrası temizliğini en iyi şekilde yapabilmektedirler.

  Bu Gönderinin0 Yorumu Var

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dönüş Call Now Button