Ankara Temizlikçi

Ankara Temizlikçi

Ankara Temizlikçi

Ankara temizlikçi, tüm büyük şehirlerde olduğu gibi Ankara’ da kadının çalışma hayatına girmesi ile Ankara temizlikçi konusunda bir hizmet sektörü gelişmiştir. Hala da gelişme ve yenilikler eklenmeye devam etmektedir.

Kadının çalışma hayatında giderek daha aktif olması sebebiyle evlere temizlik, Ankara temizlikçi gibi konularda arayışlar artmaktadır. Ankara da evine temizlik personeli talep etme alışkanlığı haklı olarak yaygınlaşmakta ve yaygınlaşma oranı da giderek artmaktadır.

Geçtiğimiz yıllarda bunu temizlik personelleri kendi çevrelerinin evlerine temizliğe giderek gerçekleştirdiği bir süreç idi. Ancak bu şekilde bir hizmet günümüzde ne personelin ne de evlere temizlik hizmeti talep eden kişilerin ihtiyaçlarını karşılamamaktadır.

Temizlik Şirketleri Ankara

Temizlik şirketleri Ankara artık bu konuda hizmet vermeye başlamıştır. Bu durumda hem personelin, hem de evine temizlik hizmeti alan kişilerin haklarını korumuş olmaktadır.

Bu hizmette personelin haklarının korunduğu konu, özellikle çalışma saatleri açısından olmuştur. Personelin kendi bulduğu hizmet alan kişiler işin bitmesi odaklı olup her hangi bir mesai saati gözetmemektedir. En önemli konulardan biri de yapılacak olan işlerin tanımlanmasıdır. Yerlerin elle silinmesi veya halıların elle silinmesi gibi işlemler personele yaptırılmakta iken temizlik firmasından gönderilen personelden bu tarz işlemlerin elle yapılması talep edilemez. Eğer evin bu tarz temizliklere ihtiyacı var ise bu durumda ekstra ücret ödeyerek bu tarz temizliklerin makine yardımıyla yapılması temizlik firması tarafından sağlanabilir.

Temizlikçi Bayan Ankara

         Ankara Temizlikçi

Temizlikçi Bayan Ankara

Temizlikçi bayan Ankara, aynı zamanda temizlik hizmeti talep eden kişinin de korunması gerekir. Burada personelin iş için yeterli olması, güvenlik önlemlerinin alınmış olması önemlidir. İşin yapılma aşamasında oluşabilecek anlaşmazlıklarda da temizlik firması sorunları çözmek için devreye girebilecektir.

Geçmişte Ankara temizlikçi konusunda en çok yaşanan sorunlardan birisi de iş kazalarıdır. Evlerde yaşanan kazalar hem vicdani olarak hem de yasal olarak ev sahipleri için ciddi sıkıntılara sebep olmuştur. Bu sebeple temizlik firmalarının göndermiş olduğu SGK işlemleri tamamlanmış temizlik personelleriyle çalışmaya zorunlu olmak önemli sebeplerden bir diğeridir.

Ankara temizlikçi hizmetinin kapsamında tüm evin camlarının silimi, silme ve süpürme işlemleri vardır. Kapıların temizliği ve diğer toz alma işlemleri yapılırken işlerin bitmesi evin büyüklüğü ile de ilgilidir. Koltuk silimi ve halı silimi gibi işlemler ise mutlaka makine desteği  alınır ve ikinci ya da hatta bazen daha fazla personelle desteklenir.

Ankara Temizlikçi Bayan Arıyorum

Ankara temizlikçi bayan arıyorum diyen hanımlar, evlerde son zamanlarda buharlı temizlik de tercih edilmektedir. Buharlı temizlik özellikle tekstil yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Koltukların yıkanması işleminde derinlemesine bir temizlik yapılmasına yardımcı olur. Elle ulaşılamayacak alanlara buharın gücü ile ulaşarak ev sahiplerini memnun edecek bir temizlik sağlanmış olur. Bir başka kullanım alanı da yerleşmiş kirlerin yine buharın gücü ile derinlemesine temizlendiği alanlardan biri olan fayans derz aralarının temizliğidir. Fayans derz aralarındaki kararma da en iyi şekilde buharlı temizlikle temizleyebilirsiniz. Buharlı temizlik şirketleri işleminin en önemli tercih sebebiyse kimyasal kullanmadan mikrobik temizlikler yapılabilmesidir. Ayrıca örneğin derz araları temizlenirken yine kimyasal kullanılmadığından derzleri yerinden sökmeden maksimum temizliğe ulaşılabilmelidir.

Haftada ya da ayda bir silme ve süpürme işlemleri yapılarak evlere bir kişilik temizlik hizmeti verilir. Ancak bahar temizliği dediğimiz yılda bazen iki kez bazen de daha fazla sayıda yapılan temizlik için de tüm saydığımız temizlik işlemleri toplu olarak yine temizlik firmalarından talep edilebilir.

Bunun içinde ev sahiplerinin istedikleri temizlik kalemleri yer alır. Örnek vermek gerekirse, koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, duvar temizliği, buharlı temizlik, yatak temizliği, cam temizliği bunların başlıca sayılabilecek olanlarıdır.

Bunlardan birini ya da bir kaçını talep edebilir ve evlerinizde genel bir temizlik sağlayabilirsiniz.

Temizlikçi Ankara

Temizlikçi Ankara, normal şartlarda ev sahipleri bu saydığımız işlemlerin bazılarını dışarıdan hizmet alsa bile evinde kendi yapmaya çalıştığı zaman günlerini alacak işlemlerdir. Kadının tüm hafta içi çalışıyor olması bunların tümünü haftalık bir ya da iki gün izinli olduğunda tamamlaması mümkün görünmemektedir. Ancak temiz bir yaşam alanı herkesin hakkıdır. Bu durumda uzman yardımı almak en iyi yoldur. Temizlik şirketleri arasında yapacağınız doğru seçim sizin yüzünüzü güldürecektir. Tüm bu işlemleri personel sayısını arttırarak bir günde tamamlamak ev sahiplerini elbette mutlu edecektir. Bu hizmetleri size güvenilir şekilde verecek temizlik şirketlerinden biri olan Tempo Grup, profesyonel ve deneyimli kadrosu ile güvenilebilir bir hizmet sunacaktır. Aldığınız hizmetin sonunda size sadece temizlenen evinizin tadını çıkarmak düşecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


maltepe escort