Blog

Blog

Eylül 2018

DIŞ CEPHE CAM SİLME

DIŞ CEPHE CAM SİLME
DIŞ CEPHE CAM SİLME
Dış cephe cam silme da mevsimin yaz olmasıyla birlikte dış cephesi cam olan tüm işletmelerin gündemine gelmiştir. Ayrıca apartman dış cephe cam temizliği de artık dış cephe cam silimi yapan firmalar tarafından yapılmaktadır.
Dış cephe cam temizliği fiyatları firmaya göre bazen çok farklılık göstermektedir. Bazı fiyatlar gerçekçi olamayacak kadar yüksekken bazen de gerçekçi olamayacak kadar düşüktür. Dış cephe cam temizliği konusunda karar verirken kesinlikle tek ölçüt fiyat olmamalıdır. Burada dış cephe cam silme yeterliliği, personelin ve […]

ANKARA İNŞAAT TEMİZLİĞİ

ANKARA İNŞAAT TEMİZLİĞİ
Ankara inşaat temizliği, inşaat sektörünün gelişmesiyle beraber inşaat sonrası temizlik de gelişmek durumunda kalmış ve bir sektör haline gelmiştir.
İnşaat sonrası temizlik çeşitli derecelerde talep edilebilir ve yapılabilir. Bunda müşterinin talebi belirleyici olurken ulaştığınız Ankara inşaat temizliği temizlik firmasında profesyonelliği de rol oynar.
Temizlik şirketleri, bazen kaba inşaat sonrası temizlik yaparlar. Burada daha çok erkek personel çalıştırılır. Bina inşaat görünümünden uzaklaştırılır. Yalnızca kaba inşaat artıkları atılır. Genel bir toparlama şeklindedir. Bunu genellikle binayı yapan inşaat sektörü firmaları talep eder.
ANKARA İNŞAAT […]

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ ANKARA

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ ANKARA
Dış cephe cam temizliği Ankara, Temizlik şirketleri ankara da oldukça yaygınlaştı. Hemen hemen her alanda temizlik işi için temizlik şirketlerine başvuruluyor. Günümüz şartlarında temizlik işine, asıl işlerinden vakit ayırma oranı gittikçe düşmüştür. Temizlik konusunda uzman yardımı alma oranı giderek artmaktadır.
Ankara da dış cephe cam silimi inşaat sektörünün gelişimiyle birlikte önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Ankara da hemen hemen her yerde yüksek ve dış cephesi cam olarak yapılan binalar görmek mümkündür. Bu binaların yılda en az […]

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ FİYAT LİSTESİ

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ FİYAT LİSTESİ
TEMİZLİK ŞİRKETLERİ FİYAT LİSTESİ
Temizlik şirketleri fiyat listesi Ankara da temizlik şirketleri olarak30 yılı aşan sürede en uygun ve kaliteli temizlik şirketi hizmetini hızla sağlamaktadır. Artan temizlik şirketleri birbiriyle rekabet etmek için çeşitli yollar denemektedir. Rekabet üst düzeyde olduğu için iş alabilmekteki ilk kriter temizlik şirketleri fiyat listesi olacaktır.
Fiyat listesi belirlemekte çeşitli kriterler vardır. Temizlik şirketleri Ankara, temizlenecek olan alanı ziyaret ederek, bir keşif çalışması yapmakla işe başlayacaktır. Temizlik hizmetinin verileceği alanlar çok çeşitli olabilir. Örneğin; ofis […]

Ağustos 2018

OFİS TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

OFİS TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
OFİS TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Ofis temizlik şirketleri, çalışma hayatı gün geçtikçe yoğunlaşıyor ve şekil değiştiriyor. Büro ve ofis alanlarında çalışma hızı, gittikçe önem kazanıyor. Çalışma saatlerinin daha verimli geçirilmesiyle ilgili çeşitli çalışmalar yapılmakta olup bunun üzerinde durulmasının gerekliliği fark edilmiştir. Bunun en önemli basamaklarından biri de ofis ortamındaki iş bölümünün ve iş dağılımının doğru yapılmasıdır.

OFİS TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?
Geçtiğimiz yıllarda ofislerde az elemanla tüm işlerin yürütülmesi gibi bir çalışma şekli benimsenmişti. Ancak günümüzde muhasebe personeline sekreterlik yaptırmak, sekretere temizlik yaptırmak […]

Temmuz 2018

Yerinde Koltuk Temizleme

YERİNDE KOLTUK TEMİZLEME
YERİNDE KOLTUK TEMİZLEME NEDİR?
Yerinde koltuk temizleme ile evimizin temizliğini sağlamak için oldukça çabalıyoruz. Camlar, kapılar, dolaplar, halıların temizliği ve koltuk temizleme işlemleri. Bütün bunların görünen temizliğinden ziyade hijyenini sağlamak oldukça zor oluyor.
Koltuk temizleme yöntemi hijyen açısından oldukça önemli.  Çünkü bütün yaşantımız koltuklarımızın, kanepelerimizin üzerinde geçiyor. Oturuyoruz, uzanıyoruz hatta bazen uyuyoruz, yüzümüz, saçlarımız koltuklarımıza, minderlerimize temas ediyor.
Koltuk temizleme işlemi ne kadar zor olsa da Ankara Temizlik Şirketleri bu konu da oldukça yardımcı oluyor.
Koltuk temizleme işlemi ihmal edildiğinde, gelin […]

Nisan 2018

Memnuniyet Garantili Temizlik

MEMNUNİYET GARANTİLİ TEMİZLİK
Memnuniyet Garantili Temizlik için Tempo Grup Temizlik Şirketi
Memnuniyet garantili temizlik Ankara temizlik şirketleri çok cazip tekliflerle müşteri memnuniyeti yükseltmeyi hedeflemektedirler. Temizlik sektöründe hizmetin sürekliliğinin sağlanabilmesi açısından yapılan işin kalitesinden ödün vermeden tüm tecrübelerini müşteriye yansıtmak için özen göstermekteler. Yapılan işin doğru şekilde yapılması firmanın güvenilirliğini arttırmaktadır. Firmaların sunduğu uygun fiyat garantisi ise müşteri talebini ve memnuniyeti arttıracak diğer bir unsurudur. Ankara temizlik şirketleri diğer firmalarla kıyaslandığında memnuniyet garantili temizlik için eğer müşterisine kalitenin yanında uygun fiyatta sunuyorsa […]

Büyükşehirlerde Temizlik

Büyükşehirlerde Temizlik

Büyükşehirlerde Temizlik
Büyük Şehirlerde Ev ve İnşaat Temizliği
Büyükşehirlerde temizlik özellikle İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde yaşayan insan sayısı fazla olduğundan yapılan konut ve inşaat sayısı da çok fazla olmaktadır. Hal böyle olunca da bu konutların ve inşaatların temizlik sorunları ortaya çıkmaktadır. Temizlik insan sağlığı bakımından çok önemli olduğu için konutların ve inşaatların en iyi şekilde temizlenmesi gerekir. Ankara temizlik şirketleri konut ve inşaat temizliğini çevreye zarar vermeden kirliliği önleyerek yapar. Bu sayede de konutların ve inşaatların temizliği yapılarak insan […]

WhatsApp chat