Blog

Blog

Aralık 2018

Alışveriş Merkezi Temizliği

Alışveriş Merkezi Temizliği
Alışveriş merkezi temizliği, büyük şehirlerde çok sayıda alışveriş merkezi bulunmakta ve de hala yapılmaya devam etmektedir. Alışveriş merkezi temizliği yapan firmalar da bu alışveriş merkezlerin kullanımı sırasında aktif bir rol almaktadır.
Alışveriş merkezi misafirlerini ağırlarken önemli tercih sebeplerinden birisi de sürekli devam eden temizlik hizmeti olacaktır.
Özellikle kış aylarında Ankara gibi soğuk şehirlerde insanlar alışveriş merkezlerini sıkça ziyaret ederler. Sinema izlemek, yemek yemek gibi bir çok konuyu bir arada bulundurduğundan ve sıcak olmasından dolayı daha çok tercih edilir. Ancak […]

Zemin Temizliği

Zemin Temizliği
Zemin temizliği her türlü temizlik işleminde karşımıza çıkacak diğer temizlik alanlarıyla birlikte yürüyecek bir konudur. Zeminlerin yıkanması bazen de tek başına yapılacak bir iş de olabilmektedir. Zemin temizliğinin bazen makine ile sağlanması gerekir. Bazen de bir ön işlem yapmak gerekebilir. Temizliği yapılacak zeminin özellikleri de önemlidir.
İnşaat sonrası temizliklerde özellikle depo ya da geniş düz alana sahip diğer yapılarda gerekir. Burada zeminin önce inşaat sonrası temizliğinin yapılması gerekir. Daha sonra makine ile yıkama işlemi yapılır. Burada seçilecek makine zemin […]

Ankara İnşaat Sonrası İnce Temizlik

Ankara İnşaat Sonrası İnce Temizlik
Ankara inşaat sonrası ince temizlik, inşaat sektörünün teslim süreci her zaman sıkıntılıdır. Gerek zamanında yetişmesi, gerekse teslim sırasındaki memnuniyetsizlik olan durumların giderilmesi derken teslim süreci genel olarak sıkıntılı geçer. Genellikle inşaat tamamlandıktan sonra teslim süreci uzar. Uzayan teslim sürecine ek olarak bir de yapılan alanın temizliği eklenmektedir. Bu sürecin kesinlikle uzamaması ve kaliteli bir hizmetle tamamlanması önemlidir. Ayrıca bu noktada olan aksaklıklar sorunları daha da arttıracaktır. Ancak temizliğin profesyonel bir şekilde yapılması tam tersine yapılan […]

Ankara Ofis Temizliği

Ankara Ofis Temizliği
Ankara ofis temizliği gibi tüm büyük şehirlerde, iş yerlerinin sayısı giderek artmaktadır. Bu durum büyüklü küçüklü ofislerin temizliği ile ilgili yeni bir iş kapısının açılmasına sebep oluştur. Bazı temizlik firmaları bu konuda sistem kurarak kendilerini geliştirmişlerdir. Bu konuya eğilmek isteyen temizlik firmaları bu alanda çalıştırmak üzere personeller yetiştirmişlerdir.
Aslında Ankara ofis temizliği konusu evlere temizlik hizmetine benzeyen bir sistemdir. Ancak burada personelin kurumsal yapıda bir iş yerinde çalışacağından farklı konulardaki yetenekleriyle de birleştirmek gerekecektir.
Ofis temizliği Ankara konusunda eğitim […]

Müze Temizliği

Müze Temizliği
Müze temizliği, büyük şehirlerde temizlik hizmeti alınmayan bir alan kalmadı gibi. Evlerimizden iş yerlerimize, fabrikalarımızdan hastanelerimize yani aklımıza gelebilecek her alanda temizlik hizmeti almak her an ihtiyacımız olan bir konudur. Bazı özel alanlar vardır ki temizliğinin de ayrıca ele alınması önem kazanır. Bunlardan birisi de müzelerdir. Müze temizliği diğer temizlik işlemlerinden farklı olarak bazı özel bilgi ve becerilere ihtiyaç duyulan konulardandır. Burada personelin çok daha özenli ve dikkatli davranması önemlidir.
Müze temizliği için mutlaka ayrıca önlemler alan ve deneyimli […]

Site Temizliği

Site Temizliği
Site temizliği inşaat sektörünün de gelişmesi ile mühim bir mesele olarak site yönetimlerinin gündemine girmiştir. Büyük siteler ve toplu ikametgah projelerinin sayılarının artmasıyla beraber site ve ikametgah yönetimleri de henüz önceki sistem yerine profesyonellerin yönetmesi ile algı göstermiştir. Site İdare firmaları ortaya çıkmış, bütün süreçleri doğru ve kanuni yollarla takip etmek için talip olmuşlardır. Bu İdare sürecinin en başlıca konusu elbette ki site temizliği konusu olmuştur. Ortak alanların temizliği, çöplerin alınması, yapı çevresinin bakımı gibi sayılamayacak kadar çok […]

Çevre Temizliği

Çevre Temizliği
Evlerimizin ve iş yerlerimizin temizliği kadar çevre temizliği de önemlidir. Çevre temizliğinin gelecek nesilleri de tehdit etmesi bu konuya ayrı bir önem de kazandırır. Ancak en son temizliğini düşündüğümüz alan ne yazık ki çevre temizliğidir. Bu konuda duyarlılığı arttırmak için çeşitli organizasyonlar yapılarak, konuya dikkat çekmeye çalışılmaktadır. Çevre kirliliğinin oluşmasının çeşitli sebeplerinden birisi olarak da şu sayılabilir. Kişiler ve kurumlar kendi mülkiyetleri içerisinde temizlik yaparken bir sonraki halkada kirlenme yaratabilmektedirler. Kendi kapılarının önlerinde biriktirdikleri çöplerin çevreye rüzgar yoluyla […]

Çayyolu Temizlik Şirketleri

Çayyolu Temizlik Şirketleri
Çayyolu temizlik şirketleri, Ankara’nın her yerinde temizlik hizmeti alan kişi veya kurumlar bulunmaktadır. ancak Çayyolu temizlik hizmeti almak konusunda Ankara’nın ilklerindendir. Ankara da gelir düzeyi yüksek birçok semt vardır. Ancak Çayyolu ve çevresi bunun en eski örneklerinden biridir.
Çayyolu bölgesinde hem evlerde hem de iş yerlerinde temizlik hizmeti ihtiyacı bulunmaktadır. Hem çalışma hayatı hem de konutların bolca bulunduğu Ankara’nın huzurlu ve tercih edilen semtlerinden biridir.
Alışveriş merkezleri, iş yerleri, sosyal alanlar ve konutlar temizlik hizmeti almaktadır. Bu hizmetlerin hepsi […]

WhatsApp chat