Blog

Blog

Ocak 2019

Ankara Kızılay Temizlik Şirketleri

Ankara Kızılay Temizlik Şirketleri

Kızılay Ankara’nın en merkezi yeri olma özelliğini korumaya
devam ediyor. İnşaat sektörünün gelişmesi ve Ankara’nın dışarı doğru geliştiği
günümüzde hala poliretiseni kaybetmemiş önemli merkezlerinin başında gelir.

Çok eski binaların yanında restore edilen ya da tadilat gören yapılar da bulunur. Ankara Kızılay temizlik şirketleri ise eski yeni tüm binalar için temizlik hizmeti vermeye devam eder. Eskiden beri bölgede hizmet veren firmalar olduğu gibi bir yandan yeni firmalar da bölgede çalışmalar yapmaktadır.

Ankara Kızılay Temizlik Şirketleri

Kızılay Temizlik Şirketleri

Kızılay, daha çok iş […]

Ankara Dış Cephe Temizliği

Ankara Dış Cephe Temizliği

Ankara dış cephe temizliği, kışı uzun olan şehirlerden birisi olduğu için, dış cephe temizlik hizmetinin verilebildiği kısıtlı bir zaman vardır. Yaz ayları, Ankara dış cephe temizliği için yoğun talebin olduğu bir dönemdir.

Rekabetin yoğun olduğu yaz döneminde talep de çok fazla olduğundan Ankara dış cephe temizliği için fiyatların yüksek olduğu bir dönemdir. Eğer mümkünse geçiş mevsimlerinde de cam temizliği için teklif almanız maliyetinizi düşürecektir. Yaz ayları yerine, her hangi bir mevsimin hava şartlarının iyi olduğu bir gününde […]

Ankara Eryaman Temizlik Şirketleri

Ankara Eryaman Temizlik Şirketleri

Ankara Eryaman temizlik şirketleri bu bölgede hizmet verirler. Ankara’nın yeni yerleşim yerlerinden biri olan Eryaman bölgesi, gelişmeye devam etmektedir. İlk oluşum aşamasında yalnızca orta düzeyde konutların yer aldığı bu bölge, son zamanlarda daha çok lüks ve üst düzeyde konut sakinlerine hitap eden ev ve iş yerlerinin yer aldığı bir bölge haline gelmiştir. Bölgede bulunan yapay göl sebebiyle Ankaralıların ilgisini çekmeye devam etmektedir.

Bu bölgede hizmet veren temizlik şirketleri kendilerini geliştirmek konusunda çalışmalar yaparlar. Çok sayıda temizlik şirketi […]

Ankara Sıfır Ev Temizliği

Ankara Sıfır Ev Temizliği

Ankara sıfır ev temizliği, Ankara’da çok sayıda konut projesinin hayata geçtiği büyük bir yerleşim yeridir. Konutların yapısı giderek değişiklik göstermeye başladı. Ankara gibi yılın büyük bir bölümü soğuk olan şehirlerde evdeki hayat daha da önem kazanmaktadır.

Ankara sıfır ev temizliği de konutlardaki yapıdaki değişiklikle birlikte önem kazanmıştır. Önceleri kişiler evlerin inşaat sonrası temizliklerini kendi imkanlarıyla sağlaya biliyorken, günümüzde evlerin büyümesi ve lüks hale gelmesi gibi birçok nedenden dolayı inşaat sonrası temizlik kendi imkanlarıyla tamamlamak oldukça zordur. Camların […]

Ankara Balgat Temizlik Şirketleri

Ankara Balgat Temizlik Şirketleri

Ankara Balgat temizlik şirketleri, Ankara’nın tercih edilen yerleşim yeri ve aynı zamanda iş merkezlerinden birisidir. Hem ofis hem de konut projeleri bulunan eski bir yerleşim yeridir.

Ankara Balgat temizlik şirketleri bu bölgede hizmet verirken her iki alanda da hizmete uygun niteliktedirler. İş merkezleri ve dairelerin iş yerine çevrilmesi şeklindeki ofislere de hizmet verebilirler. Ofis temizlikleri belli periyotlarda tekrarlanan bir hizmettir.

Ankara Balgat Temizlik Şirketleri

Balgat Temizlik Firmaları

Güvenilir personel olması önemlidir. Tüm iş yerlerinde evrak ve maddi varlıkların […]

Ankara İnşaat Sonrası Temizlik

Ankara İnşaat Sonrası Temizlik

Ankara inşaat sonrası temizlik, her geçen gün etrafımızda yükselen binaların sayısı artmaktadır. Bunlar gerek iş yerleri gerek evler olsun yeni ve lüks yapılardır. İnşaatın yapım aşaması oldukça kısa sürmektedir. Günümüzde hızlı ilerleyen inşaat çalışmalarının sonunda Ankara inşaat sonrası temizlik hizmetleri devreye girmektedir.

Ankara inşaat sonrası temizlik hizmetleri de inşaatı biten bu yapılarda temizlik için aynı hızda çalışmalar yapmaktadırlar. Burada birçok profesyonel temizlik firması yanında ne yazık ki profesyonel olmadan hizmet vermeye çalışan kişiler ya da […]

Kaba İnşaat Temizliği

Kaba İnşaat Temizliği

Kaba inşaat temizliği, inşaat sektörünün gelişmesiyle temizlik hizmetlerine de iş sahası doğmuştur. İnşaat firmaları kaba inşaat temizliğini kendileri sağlayarak bina teslimlerini gerçekleştirirler.

İnşaat projelerini tamamlayan inşaat firmalarının kaba bir temizlik yaptırmaları gerekir. Kaba inşaat temizliği daha çok inşaat firmalarının teslim tarihini öne çekmek için inşaat personelin son işlerini yaparken bir yandan temizlik personellerinin de dahil olması şeklinde sürdürülür. Bu durumun avantajları ve dezavantajları vardır.

Zamandan tasarruf sağlanır. Ancak temizlik firmasının çalışmasını tamamladığı alanda tekrar inşaat ile ilgili çalışmalar […]

Duvar Kağıdı Temizliği

Duvar Kağıdı Temizliği

Duvar kağıdı temizliği yapmak için duvarın ve boyanın özellikleri bilinmelidir. Bazı boyalar siline bilirken bazı boyaların silinme özelliği yoktur. Silindiğinde boya çıkar ve lekelenir. Lekeyi gözardı eden duvarların silim işlemi de başarısız olur.

Duvar kağıdı temizliği de aynı boyada olduğu gibi duvar kağıdının özeliklerini bilerek yapılmalıdır. Duvar kağıdı silinebilir mi? Silindiğinde yıpranır mı? Ve benzeri soruların cevabı üretici firmaların ve duvar kağıdı kaplama işleminizi yapan firmaların size verebileceği bilgilerdir.

Duvar Kağıdı Temizliği

Silinebilir bilgisi size verilmiş ise duvar […]

WhatsApp chat