Ana İçeriğe Geç

  Tempo Grup

  0312 251 41 21 destek at tempogrup.net

  Dış Cephe Cam Silme

  DIŞ CEPHE CAM SİLME

  Dış Cephe Cam Silme

  Dış cephe cam silme da mevsimin yaz olmasıyla birlikte dış cephesi cam olan tüm işletmelerin gündemine gelmiştir. Ayrıca apartman dış cephe cam temizliği de artık dış cephe cam silimi yapan firmalar tarafından yapılmaktadır.

  Dış cephe cam temizliği fiyatları firmaya göre bazen çok farklılık göstermektedir. Bazı fiyatlar gerçekçi olamayacak kadar yüksekken bazen de gerçekçi olamayacak kadar düşüktür. Dış cephe cam temizliği konusunda karar verirken kesinlikle tek ölçüt fiyat olmamalıdır. Burada dış cephe cam silme yeterliliği, personelin ve kullanılacak ekipmanın belgeleri kesinlikle araştırılmalıdır. Ayrıca kişisel koruyucu ekipmanın varlığı ve iş sırasında kullanımı da önemsenmelidir.

  DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

  Dış cephe cam temizliği nasıl yapılır? Ankara da yükselen dış cephesi cam binaların kullanıcıları bu sorunun cevabını ararken çok dikkatli olmalıdırlar. Bu işin uzmanı olan temizlik firmaları dış cephe cam silme konusunda, yetişmiş, deneyimli ve gerekli eğitimleri olan personellerle çalışırlar. Personellerinin eğitimlerinin yanında kullanacakları yüksekte çalışma platformları da yeterli ve belgelidir. Vinçlerin bakanlıktan onaylı, çalışma izinleri, bakım ve kontrolleri mevcuttur. Bu konular insan hayatına verdiğiniz değer ile ilgilidir. Bu aşamalarda dış cephe cam silme haksız rekabet eden bazı firmalar gerekli şartları maliyet gereği sağlayamazlar. Ancak asıl işveren konumundaki kurum ve kuruluşların bu şartları sağlayamayan temizlik firmaları ile çalışmayarak bunu önlemeleri mümkündür.

  DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ GÜVENLİĞİ

  Temizlik işi tehlike sınıfı yüksek olarak belirlenmiş bir iş koludur. Zaten temizlik işi inşaat sonrası temizlikte ya da dış cephe cam silme konusunda çalışırken de kazaya açık bir iş koludur. Ancak Ankara dış cephe cam temizliği konusunda bir kaza olması mutlak ölümle sonuçlanacağından ayrıca önem kazanır. Bazı kazalar elbette önlenemez. Ancak önlem alınması gereken bazı konular vardır ki bunların olmadığı durumlarda çalışma başlatılamaz. Bazı firmalar dış cephe cam silimi m2 fiyatı verirken personelin çalışma şartlarını düzenlemekle ilgili giderleri hesaplanmayarak işi almak için düşük fiyat verirler.

  Dış cephe cam temizliği sözleşmesi de düzenlenmeye başlamıştır. Ankara dış cephe cam temizliği işlemleri için alınacak önlemler burada açıkça belirtilebilir.

  Dış cephe cam temizliği

  DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ FİYATLARI

  Dış cephe cam temizliği fiyatları bazen tüm alan hesaplanarak yapılırken bazen dış cephe cam temizliği m2 fiyatları şeklinde de tanımlanabilir. Ancak her bina farklı özelliklerde olup kullanılacak vinç özellikleri binaya göre değişiklik göstereceği için keşif yapılarak verilen fiyatlar daha sağlıklı olacaktır.

  Dış cephe cam temizliği nasıl yapılır? Bazı durumlarda çok çeşitli özellikler gösteren vinçlerle yapılır. Vinçler kurulacağı yere, binanın yüksekliğine ve yapısına göre farklılık gösterebilir. Bu farklılık maliyeti de etkileyecektir. Bazen binalar yüksek olmadığı durumlarda iskele ile de silinebilir. Ya da iskele benzeri örümcek ya da makas diye dış cephe cam silme tabir edilen aracılarla da silinebilir. Hatta bazı binalarda özellikle iç mekanlarda teleskop denilen uzatıcı araç dahi yeterli olacaktır. Vincin ulaşamayacağı ancak yüksekliğin teleskop, makas ya da iskele ile ulaşılamayacak kadar fazla olan durumlarda başvurulabilecek bir yöntem daha vardır.

  DAĞCI DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

  Dış cephe cam temizliği dağcı sistemiyle yapılabilir. Bu şekilde çalışan kişiler binanın çatısında kuracakları bir sistem yardımıyla iplerle sarkarak cam silimi işlemini yapabilecek özellikte personellerdir. Dış cephe cam silimi dağcı sistemi henüz yaygınlaşmasa da tercih edilmeye başlanmıştır. Güvenlik önlemlerinin doğru ve yüksek düzeyde olması halinde daha hızlı ilerleyebileceğinden tercih edilme sıklığı giderek artmaktadır.

  Dış cephe cam temizliği Ankara denilince akla Google da önde gelen firmalardan biri olan Tempo Grup gelir. Tempo Grup işe başlamadan önce gerekli tüm önlemlerini alacak bu konuda sizi hiç yormadan çalışacaktır. Sizin için yapacağı fiyat çalışmasında personelin güvenliği için ayırdığı giderler de yer alacaktır.

  dis-cephe-cam-silme
       Dış cephe cam silme

  TEMPO TEMİZLİK DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

  Tempo Grup size dış cephe cam silimi sözleşmesi sunarak işi başlamadan önce gerekli şartları karşılıklı sağlayarak işin başlangıcını yapacaktır. Ankara dış cephe cam temizliğini bu ve buna benzer güvenlik önlemlerini alan firmalarla çalışmaya başlamıştır. Zamanla bu durum yaygınlaşmaktadır. İnsan hayatına verilen önem artmak zorundadır.

  Tempo Grup bütün bu önlemleri almanın yanında size eğitimli ve başarılı personelleri ile de vaktinde, iyi kalitede, başarılı bir hizmet vererek farkını gösterecektir. Taahhüt ettiği zamanda dış cephe cam temizliğini bitirecektir. Zamanında bitirmesinin yanında dış cepheniz pırıl pırıl bir görünüme sahip olacaktır ve size de sunduğu kaliteli hizmeti başkalarına tavsiye etmek kalacaktır. İyi kalitede verdiği temizlik hizmetiyle her sezonda diğer temizlik ihtiyaçlarınız için de tercih edebileceğiniz bir firmadır. İş hayatınız boyunca, Ofis temizliği Ankara dan inşaat sonrası temizlik konusuna kadar size uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmet sunmaya devam edecektir.

   

  Bu Gönderinin0 Yorumu Var

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dönüş Call Now Button