Ana İçeriğe Geç

  Tempo Grup

  0312 251 41 21 destek at tempogrup.net

  Dış Cephe Temizlik Şirketleri

  Dış Cephe Temizlik Şirketleri

  Dış cephe temizlikleri temizlik hizmetinin en zor ve en riskli koludur. Uzmanlık gerektiren bir iştir. Ayrıca eğitimleri vardır ve bunlar belgelendirilmek zorundadır.

  Dış cephe temizlik şirketleri de bu profesyonel personelleri bünyelerinde çalıştırırken eğitim, belgelendirme, sertifika gibi konulara önem verirler. Kurumsal temizlik şirketleri bunlarla ilgili her an hazırlıklıdır. İş yaptıran kurumlar talep etmese dahi her türlü güvenlik önlemlerini alarak hazır durumda işin yapılışı sırasında sunmaktadırlar.

  Dış Cephe Temizlik Şirketleri
  Dış Cephe Temizlik Şirketleri

  Dış Cephe Cam Temizliği

  Dış cephe temizliği bazen yalnızca dış cephe cam temizliği şeklinde olabilirken, bazen de dış cephe kaplamasının kendisi de temizlik hizmeti almaya uygun olabilir. Genellikle her yaz alınan bir hizmettir. Sayılamayacak kadar çok binanın dış cephe temizliğine ihtiyacı bulunur.

  Bunlar iş yeri, site, iş merkezi ya da devlet kurumu olabilir. Günümüzde yapılan tüm binalar dış görünüş olarak dikkat çekici, gösterişli kaplamalarla yapılıyor. Mağaza temizliği, beton dışında kaplamaların tamamında temizlik ihtiyacı olmaktadır.

  Ankara’da bu hizmeti veren birçok kurumsal temizlik şirketi olduğu gibi, uzman olmayan ancak bu özel hizmeti verebileceğini iddia eden, bu iş için yetersiz kişiler ve küçük işletmeler de bulunur. İşveren konumunda olan bina yönetim sistemlerinin yetkilileri de bu hizmetin verilişi ile ilgili sorunlardan sorumludur.

  Ankara Cam Temizlik Şirketleri

  Bunu çok iyi bilen deneyimli yöneticiler bu tür işlemler için kurumsal ve yetkin olan temizlik firmalarıyla çalışarak kendileri de güvence altına alırlar.

  İşin kalitesinin yanında gerekli güvenlik önlemlerinin alınması önemlidir. Eğer yeni yapılmış bir bina ise ve ilk kez hizmet alıyorsanız dış cephe temizliği sizin için daha maliyetli olabilir. Çünkü aynı zamanda inşaat sonrası kalıntıların temizlenme işlemi de yapılacaktır.

  Bu işlem belli aralıklarla temizliği yapılan bir camı ya da dış cepheyi temizlemekten daha uzun sürecek ve daha zahmetli olacaktır. Dış cephe temizliklerinde fiyat belirlemede işin kaç gün süreceğinin önemli bir kriter olduğunu düşünürsek uzun sürmesi fiyatı etkileyecektir.

  Dış Cephe Cam Temizlik Şirketleri

  Dış cephe temizlik şirketleri içinde bir tercih yapmamız gerekiyorsa kesinlikle tek değerlendirme konumuz fiyat olmamalıdır. Fiyat elbette ki hepimiz için önemli bir tercih konusu olabilir. Ancak dış cephe temizliği gibi çok yüksek riski olan bir konuda bunu göz ardı etmek gerekebilir.

  Personelin sigortalı olması, eğitim almış olması, bunun için belgesinin bulunması, kullanılacak ekipmanların kontrolünün yapılmış olması ve bunun belgelenmiş olması önemlidir. Bunların tamamı elbette ki önemli ve hayati konulardır.

  Ankara Dış Cephe Temizliği

  Dış cephe temizlik şirketleri temizliği yapılacak dış cepheyi kontrol ederek en uygun yöntem hakkında fikir sahibi olurlar. Bazıları farklı yöntemler de kullanmayı tercih edebilirler. Binanın yüksekliği, konumu, çevresi hangi yöntemin kullanılacağını belirlemede etken olurlar.

  Genel olarak Ankara ofis temizliği çeşitli yüksekliklerde vinç araçları kullanılır. Bazen dağcılar tarafından cam silimi işlemini yapmak en uygun yöntem olabilir. Daha küçük binalarda ise daha küçük yüksekte çalışma ekipmanları tercih edilebilir. Çalışılacak temizlik şirketleri bina için fiyatlandırma yaparken yöntem olarak hangi yöntemi kullanacaklarını da tekliflerine ekleyeceklerdir.

  Dış Cephe Cam Silimi Şirketleri

  Dış cephe temizlik şirketleri arasında Tempo Grup sayılabilir. Ankara’da uzun yıllardır dış cephe kaplama ve camların silinmesinde beğeni ile işini yapan temizlik firması gerekli güvenlik önlemlerini almaktadır. Öncelikle personel güvenliği sağlanması konusunda hassasiyeti sebebiyle de tercih edilen bir temizlik firmasıdır.

  Dış cephe temizliklerinde kullanılan tüm yöntemler hakkında deneyimli temizlik personeli kadrosuna sahip olan Tempo Grup, personel eğitimlerini sık sık tekrarlar ve sahada denetler. Bu sebepledir ki müşteri memnuniyeti ile ilgili başarılı bir profili bulunur. Hangi temizlik firmasını tercih edeceği konusunda kararsız kalanlar için referanslar yol gösterici olabilir.

  Bu Gönderinin0 Yorumu Var

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dönüş Call Now Button