Kurumsal

HAKKIMIZDA

1987 yılında kurulan ve yerli yatırım girişimi olup; ortaklarının hizmet sektöründe 20 yılı aşkın süreli deneyimlerini bulunmaktadır. İhtiyaçlara ve bu sektörün dinamiklerine değer katmayı hedeflemiştir. Hizmet konusunda güvenilirliği, özveriyi ve kaliteyi prensip anlayışıyla ortaya koyarak kurulan bir ortalık grubudur. Bağlı olan tüm şirketlerini tek bir sistem altında toplayarak Tesis Yönetim Hizmetleri, alışveriş merkezleri, rezidanslar, okullar, hastaneler, iş merkezleri, fabrikalar, toplu konutlar ve daha birçok alan ve mekanlarda müşterilerine iş ve hizmet sunabilen; bunlarla beraber temizlik, yönetim, güvenlik, teknik ve diğer hizmetleride farklı bir biçimde müşterisine sağlayabilen hizmet sağlayıcısı unvanını taşımaktadır. Yüksek çalışma standartları, eğitimli personeli, hizmet kalitesi, sektörlere göre hizmet planlama, çevreci ve organik temizlik ürünleri kullanarak gelişmiş teknolojiye sahip ekipmanlarla sektöre liderlik etmektedir. Hizmetine Ankara ili içerisinde başlayarak tüm Türkiye’de hizmet vermeyi hedeflemiştir.

SORUMLULUKLARIMIZ
Başarılı olmak için sürdürülebilir ve kalıcı değerler yaratan, Ankara’da ve Türkiye’de sürekli ve kaliteli hizmet sağlayan lider kuruluş olma sorumluluğuyla çalışıyoruz..

GÖREV BİLİNCİMİZ
20 yıl önce başlayan bu serüvene faaliyette bulunduğumuz süre zarfında verilen tüm hizmetlerde sürekli kendini geliştiren, teknoloji ile birlikte hareket eden, gereken tüm yatırımları gerçekleştirip müşteri odaklı hizmet anlayışını aşan çözümler üretmeyi, tüm çalışma arkadaşlarımız ve paydaşlarımızla kurduğumuz bu düzeni daha sağlıklı ve verimli bir işbirliği sağlamayı kendimize göre biliyoruz. Kurumsal temelli, çevreye ve topluma karşı her daim sorumlulukla yaklaşmayı, bu sistem etiğini şirket kanunu olarak bağlı kalmayı temin ediyoruz.

NEDEN BİZ

Türkiye’de ve dünyada gelişmekte olan teknolojiyle büyük bir uyum içinde yaşam alanlarımızı değiştiren ve temel ihtiyaçlar olan hastane, üniversite, rezidans, avm, iş merkezleri, plaza, villa vb. kategorilerde yer alan insan ihtiyacının doğduğu her türlü platformdaki şirket veya kurumlara;

Personel, Eğitim, Hizmet, Sorumluluk gerektiren hizmettleri en iyi bir biçimde sağlayan Tempo Grup, tüm hizmet alanlarında branşında deneyimli olan profesyonel personel ve ekipmanları kullanarak kalite odaklı hizmetleri vermeyi sağlamaktadır. Tempo Grup, günümüzde ilk olarak Ankara’da ve tüm Türkiye’de bir çok noktada binlerce uzman personeli sayesinde hizmetlerini geliştiriyor. Her müşteri branşına göre kişiselleştirilmiş özel çözümler sunar.

SORUMLULUKLARIMIZ
Başarılı olmak için sürdürülebilir ve kalıcı değerler yaratan, Ankara’da ve Türkiye’de sürekli ve kaliteli hizmet sağlayan lider kuruluş olma sorumluluğuyla çalışıyoruz..

GÖREV BİLİNCİMİZ
30 yıl önce başlayan bu serüvene faaliyette bulunduğumuz süre zarfında verilen tüm hizmetlerde sürekli kendini geliştiren, teknoloji ile birlikte hareket eden, gereken tüm yatırımları gerçekleştirip müşteri odaklı hizmet anlayışını aşan çözümler üretmeyi, tüm çalışma arkadaşlarımız ve paydaşlarımızla kurduğumuz bu düzeni daha sağlıklı ve verimli bir işbirliği sağlamayı kendimize göre biliyoruz. Kurumsal temelli, çevreye ve topluma karşı her daim sorumlulukla yaklaşmayı, bu sistem etiğini şirket kanunu olarak bağlı kalmayı temin ediyoruz.

FARKIMIZ

GÜVENİLİR

İşletme ve kurumlarda hizmetin gerekli görüldüğü her alanda, değer verdiğimiz insanın ve doğanın güvenliğini sağlamak güveni kazandırır.

ÖZEL

Tempo Grup işletmemizin bir prensibi; işletme veya kurum içinde yer alacak olan sektöründe olgunlaşmış uzman ve profesyonel personelleri hizmet sektöründe organize etmek, gerekli olan alanlarda ayrı ayrı projelendirerek çözüm oluşturmaktadır.

KALİTE FARKI

Bilindiklerinden daha disiplinli, duyarlı, tercih ve tespitlerinizde canlı ve hızlı çözümlenebilir olması, çalışmaların her aşamasında beklentilerinize göre uyarlanmış insan ve teknolojiyi birleştirerek kaliteli hizmet anlayışını hissettirmektir.

İLKEMİZ

Tüm çalışma personellerimize yetenek ve becerilerini kullanabileceği, aynı zamanda geliştirebilecekleri uygun mesleki ortam ve koşulları temin etmek. Karşılıklı olarak saygıyı, güveni, anlayışı yaşayarak çalışmalarını sağlamak. Çalışan bütün personellerini kendilerini en iyi bir biçimde geliştirmesini ve ilerlemesini sağlamak ve teşvikte bulunmak. Sahada çalışan personelin performansını objektif olan kriterlerle değerlendirerek ortalamayı değil, en başarılı olmayı teşvik etmek ve başarıyı gösteren çalışma arkadaşlarımızı ödüllendiren bir durum oluşturmak.

Güncel piyasa koşullarına göre uygun ücret ve ek imkanlar sunmak. Halihazırda çalışmakta olan personellerimizin insani değerlerine ve kriterlerine saygılı olmak. Oryantasyon eğitim programları sayesinde çalışanların gelişimine olumlu katkılar sağlamak. İş güvenliği ve çalışan işçi sağlığı açısından gerekli görünen güvenli, sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamı oluşturmak, bu ortamın da devamlılığını sağlayabilmek. Çalışan iş arkadaşlarımızın kendilerini geliştirmelerine, yüksek performansla daha kaliteli çalışmalarına ve kariyerlerinde sıçramalarına imkan sağlayan sistemler kurmak aynı zamanda bu sistemleri yürütmek. Başarılı bir biçimde gelişerek olumlu değişimle ortak bir kültür oluşturmak. Firma sosyal etkinlikleriyle aidiyet, birliği ve beraberliği temin etmek.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
maltepe escort