Ofis Temizliği Ankara

Tempo Grup Temizlik Şirketleri 0312 251 41 21

Ofis Temizliği

Kurumsal ve çok çalışanlı firmaların ofislerinde temizlik işlemlerinin günlük olarak yürütülmesi gerekmektedir. Ofis temizliği konusunda uzman olmayan kişiler tarafından verilen hizmetler genelde bu alanda beklentileri tam olarak karşılayamaz. Öte yandan günlük yüzeysel temizliklerin yanı sıra haftalık veya aylık olarak periyodik olarak ofislerin uzman ekipler ve personeller tarafından temizlenmesi son derece önemlidir. Firmaların müşterilerini ağırladığı ve çalışanlarından verim aldığı ofislerin temiz olması sağlık ve hijyen kurallarının dışında prestij ve motivasyon içinde son derece önemlidir. Dağıtık, kirli ve kötü kokulu bir ortamda çalışanlardan alınacak verim son derece azdır. Benzer şekilde müşterilerinizi etkilemek ve anlaşmaya bağlamak için firmanın kurumsallığının en iyi göstergesi temiz ve sakin bir ofistir.

Kurumsal temizlik firması olarak iş yeri veya ofisleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm temizlik işlemlerini firmamıza devredebilirsiniz. Doğrudan bir veya birkaç eleman alarak temizlik işlerini bu kişiler üzerine yıkmak yerine, doğrudan uzman bir temizleme şirketi ile anlaşarak hem daha detaylı hem de profesyonel bir temizlik hizmeti almanız mümkündür.

Kurumsal Ofis Temizliği Şirketleri

Ofis veya iş yerlerinin daima temiz görünmesi birçok farklı açıdan önemlidir. Günümüzde özellikle Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyük kentlerde kurumsal ve uzman olarak bu hizmeti sağlayan çok sayıda firma bulunur. Bu firmalar arasında en iyi seçimleri yapmak ve kurumsal yapıda bir temizlik firması ile çalışmak son derece önemlidir. Günlük, haftalık veya aylık temizleme seçeneklerinden yararlanarak firmamızın derinlemesine temizleme hizmetlerinden yararlanmanız mümkündür. Sertifikalı temizleme personellerimiz, yeni nesil temizlik ürünleri ve makineleri ile sunduğumuz hizmetler ofis ortamının çok daha temiz ve hijyenik olmasını sağlar.

Uzman bir temizlik firması ile anlaştığınız takdirde kısa süre içinde temiz ve ferah bir ortam oluşturulmasını sağlamanız mümkündür. Ofis temizliği şirketler sayesinde çok daha kolay ve kurumsal bir hale gelmiştir. Bu alanda sektörün lider firmalarından biri olan sizin tüm iş yerleri ve ofisleriniz için uzman temizlik ekiplerimiz ile hizmet sağlamaya devam ediyor. Mutfak ve tuvaletlerin daima temiz kalması, masaların mesai bitimi özel temizleme solüsyonları ile silinmesi, çöplerin çıkarılması ve daha pek çok farklı unsur kurumsal ofis temizliğinin en temel unsurlarıdır.

Ofis Temizliği Hizmet Detayları

Ortak yaşam alanlarında, özellikle de iş yerlerinde temizlik işlemleri oldukça önemlidir. Kalabalık ortamlarda hastalıkların çok daha kolay yayılması ve kısa sürede birçok alanın kirlenmesi kalabalık ortamlarda çok daha hızlıdır. Bu nedenle özellikle ofis ortamlarında ciddi bir temizlik gerekir. Ofis temizliği hizmeti sunan firmamız tarafında bu tip sorunların önüne geçilmesi için:

 • Masa, sandalye ve yerlerin silinmesi,
 • Lavabo ve tuvaletlerin özel dezenfektan ve temizlik ürünleri ile temizliği,
 • Toz ve kirlere karşı koruyucu önlemlerin alınması,
 • Çöp etrafı ve çöplerin temizlenmesi vb.

Daha birçok farklı unsur dikkate alınır. Tüm bu alanlarda derinlemesine bir temizlik yapılırken kullanılan tüm temizlik ürünleri, solüsyon ve deterjanlar, insana ve doğaya en az zararı veren, doğal etken maddelere sahip ve sağlık kuruluşları tarafından onaylanmış ürünlerdir. Bu sayede temizlik sırasında yaygın olarak tercih edilen kimyasallar asla kullanılmaz.

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

İş yerlerinin temizliği için diğer yaşam alanlarına göre çok daha farklı yöntemlerin uygulanması gerekmektedir. Özellikle kalabalık ortak alanlarda kişilerin çok sık temas ettiği kapı kolları, masalar, sandalyeler ve pençelere gibi alanlarda özel bir temizleme uygulanması gerekir. Aynı şekilde tuvalet ve lavabolar içinde özel bir temizlik yöntemi kullanılması gerekir. Ofis temizliği talimatı ve standartları incelenerek uygulanan temizleme işlemlerinde temizlik süresine göre farklı uygulamalara başvurulması mümkündür. Günlük, haftalık veya aylık olarak yapılacak temizlikler için farklı uygulamalar yapılır. Ancak genel olarak ofis temizliğinde:

 • Yerler silinir ve kurulanır,
 • Masa, sandalye, kapı kolları, pencere ve camlar silinir,
 • Çöpler boşaltılarak temizlenir,
 • Tuvalet ve lavabolar dezenfekte edilir,
 • Rutin temizlik uygulamalarına yapılır.

Ofis Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ofis temizliğinden en iyi verimi almak ve hem çalışan hem de müşteriler için uygun ortamı sağlamak için uzman bir temizlik şirketi ile çalışılması gerekmektedir. Kurumsal olarak yıllardır bu alanda faaliyet gösteren firmamızdan destek alarak ofis temizliği için birçok avantajdan yararlanabilirsiniz. Ancak çok sayıda firma arasından seçim yapmakta zorlanan kişiler, en doğru firma ile çalışmak için bazı unsurları dikkate alması gerekir. Ofis temizliği sırasında:

 • Deterjan ve diğer temizlik ürünlerinin MSDS raporlarının ve onaylarının olması gerekir,
 • Hizmet personelinin İSG eğitimleri ve sertifikalarına sahip olması,
 • Tüm personelin sigortalı olarak hizmet vermesi,
 • Hijyen ve temizlik kurallarına uyulması,
 • AB standartlarına uygun işyeri temizliğinin yapılması vb.

Daha pek çok farklı unsurun dikkate alınması gerekmektedir. Öte yandan çalışan sayısı, sirkülasyon ve diğer pek çok değişkene göre temizlik sırasında tercih edilecek yöntemler ve temizleme sıklığının belirlenmesi son derece önemlidir.

Periyodik Ofis Temizliği Hizmeti

Düzenli olarak ofis temizliği için firmamızdan farklı süreler için hizmet talep edebilirsiniz. Günlük, haftalık veya aylı olarak yapılan düzenli temizleme işlemleri için farklı unsurlar dikkate alınmaktadır. Ofislerde kapsamlı temizlik haftada bir veya aylık olarak yapılabilir. Ancak günlük olarak her mesai bitimi veya gün içinde yerlerin silinmesi ve çöplerin boşaltılması gibi temel gereklerin mutlaka uygulanması gerekir. Uzman temizlik ekiplerimizden destek alarak ofislerin temiz kalması ve temizlenmesi için hizmet alabilirsiniz. Ofis temizliği işi ile alanında uzmanlaşan ve kurumsal firmalar arasında ilk sırada yer alan firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz.

Profesyonel bir ofis temizliği sayesinde çalışanların çok daha sağlıklı ve temiz bir ortamda faaliyet göstererek verimliğinin artması sağlanırken, müşteriler içinde kurumsal bir görünüme kavuşabilir ve güven sağlayabilirsiniz.

Ofis Temizliği Şirketleri Hangi Hizmetleri Verir

Temizlik şirketleri tarafından ofis temizliğinin yanı sıra temizlik alanında kurumsal olarak pek çok hizmet sunulur. Ofis temizliği ilanları arasından en iyi firmayı seçmek için firma tarafından sunulan hizmetlerin detaylarını incelemeniz tavsiye edilmektedir. Kurumsal firmamız ve uzman ekiplerimiz tarafından ofis temizliği için sunulan hizmetler:

 • Ofis kat, merdiven ve asansör temizlikleri,
 • Ofis dış cephe temizliği,
 • İnşaat sonrası ofis/iş yeri temizliği,
 • Rutin iç mekan ofis ve iş yeri temizliği vb.

Detaylı hizmet sağlanır. Ofis içi veya ofis bina girişleri dahil olmak üzere belirlediğiniz tüm alanlar için geniş kapsamlı hizmet sunulur. Bu sayede çok daha temiz ve sağlıklı bir ortam hazırlanarak ofis ortamı devamlı düzenli ve temiz kalır.

Profesyonel Ofis Temizliği Fiyatları

İş yerlerinin daima temiz olması toplum sağlığı ve iş verimi için son derece önemlidir. Özellikle çok sayıda personel çalışan ofislerde bu temizlik hizmetlerinin asla hafife alınmaması gerekir. Son yıllarda dünya genelinde artan salgın hastalıkların en temel sebebi kirlilik ve hijyen kurallarına dikkat edilmemesidir. Evlerden ve kişisel bakımdan başlayarak iş yerleri ve sokaklara kadar tüm alanların temiz ve sağlıklı bir ortama kavuşturulması için uzman firmalardan destek alınması son derece önemlidir. Firmamızdan hizmet talep ederek ofis temizliği hizmeti ile en uygun fiyat avantajlarıyla düzenli temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Ofis Temizliği Ankara

Ofis temizliği Ankara ili tüm bölge ve ilçelerinde temizlik şirketleri Tempo Grup Temizlik Firması sağlamaktadır. Tüm ofis ve büro temizliği işlerinizi uzman temizlik kadrosu ile gerçekleştirir. Uygun fiyat politikası ve yılların deneyimini müşterilerine sunar. Tempo Grup Temizlik Şirketleri firması ofis temizliği Ankara’da gerçekleştirmektedir.

Ofis temizliği için 0312 251 41 21 numaralı çağrı merkezini arayarak keşif veya temizlik talebi oluşturabilirsiniz. Talep ettiğiniz büro temizliği hizmetini belirtmeniz ve bunun için avantajlı tekliflerimizi alabilirsiniz.

Ankara temizlik şirketleri arasında Tempo Grup, kurumsal kimliğini 1987 yılından bu yana hizmet vermektedir. Profesyonel temizlik çözümleri ile müşterilerine güvenli, hızlı ve ekonomik fiyatlar sunmaktadır.

Günümüz şartlarında temizlik firmaları gereken disiplin ve hijyen hassasiyetini göstermekte sorun yaşamamaktadır. Fakat temizlik firmaları algısı oluşturarak temizlik talebinde bulunan kişi ve kurumlara gerekli temizlik firmaları hizmetini sağlayamamaktadır. Bu durum temizlik şirketi Ankara firması olmayan tecrübesiz kişilerin sağladığı güvensiz bir ortam yaratmaktadır.

Ofis Temizliği Ankara

  Ofis Temizliği

Ankara Ofis Temizliği

Ankara ofis temizliği için tek numara olan 0312 251 41 21 ile keşif veya teklif talebinde bulunabilirsiniz. Hijyen, ortak yaşam alanlarının kullanımında insan sağlığı için sıklıkla temizlik hizmeti almak önemli bir süreçtir.

Dış cephe temizliği hususunda kendini kanıtlayan tempo Grup Temizlik Firmaları Ankara şirketidir. Küresel bir piyasaya hitap eden, her türlü sektöre yanıt verebilecek kapasitede tüm temizlik şirketleri kollarını kapsayan temizlik harekatı uygulamaktadır.

Ankara Büro Temizliği

Ankara büro temizliği temizlik talebi için web sitemizdeki canlı destek bölümünden ulaşabilirsiniz.  Firma mail adresi üzerinden elektronik posta gönderebilirsiniz. İrtibat numaramız olan 0312 251 41 21 üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Temizlik şirketleri Ankara hizmet desteğini sağlayabilirsiniz. Ankara temizlik şirketleri tüm ilçe ve mahallelere güvenli ve hijyenik temizliği sunar.

Ankara büro temizliği güncel temizlik teknolojilerini kullanmaktadır. Her türlü ekipmanı en kaliteli markaları ve temizlik kimyasallarını bünyesinde oluşturmaktadır. Ankara temizlik şirketleri Google sıralamasında Tempo Grup temizlik şirketleri kaliteli temizlik hizmeti almak isteyen herkese aynı kalitede hizmet sunar.

Kişi veya kurumlara mükemmel hizmet kalitesi seviyesine taşımayı kendisine prensip haline getirmiş bulunmaktadır. Ankara temizlik firmaları içerisinde hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlarla imkan sağlamaktadır.

Ankara’da Kaliteli Ofis Cam Temizliği Yaptırmak

Ofis temizliği Ankara‘da çalışmalarınızı yürüttüğünüz alanda ofis temizliği ihtiyacı duyuyor ve istenilen temizlik firmasını bulamıyor iseniz firmamız ile tanışabilir ve hizmet satın alabilirsiniz. Hizmet satın almanızın ve haliyle hijyenik alanlar elde etmenizin önünü açacak olan temizlik paketlerimiz firmamızca özenle oluşturulmaktadır. Ofis cam temizliği de bu hizmetlerin arasında bulunan önemli bir hizmet detayıdır.

Ofis camlarının önemsenmesi gerektiğini müşterilerinizden yola çıkarak hesap edebilirsiniz. Ofisinizi ziyaret eden müşterileriniz kirli mi temiz cam mı tercih edecekler? sorusunu kendinize sormalısınız. Böylelikle cam temizliğinin önemini daha iyi anlayabilirsiniz. Ofis temizliği Ankara işlemlerinizde bize güvenin ve asla pişman olmayacağınız hijyenik alanlara sahip olacağınız bir hizmet alın.Üstelik ofislerin genel temizliği ve camlarının temizliği işlerinde ayrı ayrı alanında uzman temizlik personelleri ile çalışma imkanını da sadece firmamızda bulabilirsiniz.

Ofis Dış Cephe Temizliğinde Kalite

Ofisiniz için temizlenmesi gereken yerler; iç mekan, koltuklar, masalar, mutfak, lavabo ve dış cephedir. Dış cephe bunlar arasında en zor temizlenen yerdir. Dış cephe temizliğinin zorluğunu aşmak ve keyifli bir hale getirmekse personellerimizin işidir. Severek yapılan her işte alınan verimin daha fazla olduğu unutulmamalıdır. Personellerimiz profesyonel olarak çalışmakta ve yaptıkları işten keyif almaktadırlar.

Dış cephe cam temizliği ve duvar temizliği işlemlerine de aynı profesyonellik ve keyifli çalışma şekli yansıyacaktır. Böylelikle ofis sahibi olarak memnuniyetlerinizi bildirecek ve temizlik şirketimiz ile sürekli olarak çalışmak isteyeceksiniz. Periyodik aralıklar ile dış cephe cam temizliği şirketi Tempo temizlik şirketine temizletmek için plan yürütebilirsiniz.

Ankara Kaliteli Ofis Temizlik Şirketi

Ofislerde yer alan koltuklar, masalar ve çeşitli tuvalet ve mutfak bölgeleri özenle temizlenmektedir. Bu temizleme işlerini yürüten firmamız birçok Ankaralı tarafından takdir kazanmaya devam etmektedir. Ankara temizlik şirketleri arasında önemli bir yer kazanmamız ile birlikte işlerin yoğunluğu artmış ve hizmet verdiğimiz bölgeler daha da yaygınlaşmıştır.

Bu doğrultuda personellerimize yenilerini de eklemek durumunda kaldık. Her yeni eklenen temizlik personeli gerekli eğitimleri aldı. Kaliteli bir temizlik hizmeti için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz. Kaliteli ofis temizliği şirketini bulup, ofislerinizi güvenerek emanet edebileceğiniz firmamıza bekleniyorsunuz.

Hijyenik Çalışma Alanları için Ofis Temizliği

Ankara’da ofislerin temizlenmesi işlerinizi kurumsal olarak yapıyor ve karşılıklı anlaşmalar ile işlerimizi yürütüyoruz. Profesyonel ve kurumsal bir hizmet almak isteyen ofis sahiplerini tüm temizlik ihtiyaçları için firmamıza bekliyoruz. Ofis temizliği alanında referanslarımıza ve ekibimize güvenerek hareket ediyoruz. Doğru zamanlama ve iyi bir temizlik için ortak takvim oluşturuyoruz.

Bu takvime uyarak temizlik planlarını zamanında gerçekleştiriyoruz. İşlerin aksamaması için kurumsal bir hizmet almanın en iyi yolu firmamız ile çalışmaktan geçer. İddialı ve uzman olan ekibimiz ile tüm temizlik ihtiyaçlarınızı gidermeye talip olmaktayız. Ankaralılar için kaçırılmayacak bir temizlik hizmeti sunuyoruz.

Ofis Temizliği Şirketi Bulmak

Temizlik alanında istenilen belgeleri müşterilerimizin talepleri doğrultusunda anlaşmalar çerçevesinde belgelenmektedir. Bu belgelerin eksiksiz olarak hizmetinize sunulması siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak ve vereceğimiz hizmet kalitesini arttırmak için bizler adına tamamlanmıştır.

Ankara temizlik şirketleri içinde firmamız bünyesinde yer alan personelimiz gerekli deneyimlere sahip ve alınacak eğitimlere uygun bireylerdir. Oryantasyon eğitimleri verilerek sizlere tamamen profesyonel hizmet vermek amaçlanmaktadır. Böylelikle memnun kalacağınız bir temizlik hizmeti alacak ve firmamız ile sürekli çalışmak isteyeceksiniz.

Ofis Koltuk Yıkama ile Hijyen Dolu Alanlar

Ofislerde yer alan koltuklar özel teknikler uygulanarak yıkanmaktadır. Koltukların nasıl yıkanması gerektiği ile ilgili olarak personellerimiz özel eğitimlerden geçirilmiştir. Ayrıca koltuk yıkamalarda kullanılan teknolojik ürünler firmamıza özeldir. Makinelerin kullanımı da eğitim kapsamında yer almıştır. Ankara koltuk yıkama işlemleri için özel tekniklerden faydalanıp hizmet almak isteyen tüm Ankaralı ofis sahiplerini firmamıza davet ediyoruz. İletişime geçerek koltuk yıkama hizmetlerimizden satın alabileceğinizi unutmayın. Üstelik tüm koltuk yıkamalarında uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Ofis Cam Temizliği ile Hijyenik Camlar

Hijyenik camlara sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ofislerin dış cephe camlarının temizlenmesi işlemi özel hazırlanan temizlik sıvısı malzemeleri ile gerçekleştiriliyor. Firmamıza özgü temizlik sıvıları kullanılarak kalıcı bir cam temizliği sağlanıyor. Başarılı olunan birçok cam temizliği hizmetimiz için referanslarımıza göz atabilirsiniz. Sizin de cam temizliği ihtiyacınız var ise ofis ve çeşitli iş yerleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Cazip fiyat seçenekleri ile profesyonel bir cam temizliği hizmeti almanız mümkündür.  Hijyenik camlar ile çalışma alanlarınızın en özel şekilde temizlenmesini tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
maltepe escort