Otel Temizliği

Otel Temizliği

Otel temizliği, bundan 10 yıl öncesine nazaran yurt dışından gelen turistlerin sayısında gözle görülür derecede büyük bir artış olduğu bilinmektedir. Türkiye’mizin hemen her ilinde tarihi mekanları, gezilip görülesi yerleri epeyce fazladır. Durum böyleyken, hem ülkemize gelen turist sayısına bağlı olarak otel ve butiklerin sayısı da doğru orantıda bir artış göstermiştir. Otellerin hijyeni, gelen turist ve misafirlerin sağlıklı bir biçimde istirahat etmeleri, beslenmeleri ve eğlenmeleri için önemlidir. Otel temizliği denildiğinde baştan sona oda ve koridorlar, havuz temizliği, zemin ve basamaklara kadar tüm ortak kullanım yerlerinin sıklıkla ve özenle temizlenmesi işlemlerini Tempo Grup olarak profesyonel ekibi ve kaliteli ekipmanları ile sağlamaktadır. Odalardaki çarşaf, nevresim takımları, bornoz ve havular, yastıkların temiz ve beyaz hijyen poşetlerine yerleştirilerek, odanın numarasıyla beraber düzenli bir biçimde paketlenip alınması, kullanılan yatakların mevsime uygun olan yaz ve kışa göre düzenlenmesi vb. bir çok işlemleri tecrübeli personellerimizle gerçekleştirilmektedir.

Yatak ve koltuklarda bulunan sıvı ve akıntıların hijyenik bir biçimde temizlenmesi için buhar ve vakum makinaları gibi özel aletler kullanılarak daha sonraki müşterilerinize rahat, huzurlu ve konforlu bir şekilde dinleneceği uygun ortamın hazırlanmasını sağlamaktadır. Yeni nevresim takımlarının kurulması, yastık ve yorganların değiştirilmesi, misafirlerinizin özellikle en çok kullandığı mini-bar, kumanda, banyo ve lavabo özel olarak güncel teknolojiye uygun hijyen ürünleri ile temizlenerek misafirlerinize hazır edilmesi süreçlerinin tamamını sizin için oluşturduğum uzman ekiplerimizce sağlanmaktadır.

Gözünüzün arkada kalmayacağı şekilde, odaların her yerinin büyük bir titizlikle temizlenmesi, havalandırılması, ve müşterilerinizin sizi tercih ettiğine pişman olmaması için istikrarlı bir otel temizliği şirketi olan Tempo Grup, güncel teknolojiyi takip ederek trend olan ve sağlıklı ürünler kullanarak otel temizliği hususunda öncü bir markadır.

WhatsApp chat