Rezidans Temziliği

Tempo Grup Temizlik Şirketleri 0312 251 41 21

Rezidans Temizliği

Rezidans temizliği, yüz ölçüm olarak standart olan evlere göre daha geniş metrajlı alanlar olduğu üzere temizliği ve hijyenin sağlanması uzman eller üzerinden gerçekleşmesi gerekebilir. Rezidanslarda kullanılan ekipmanların tamamı birinci sınıf kalitede olmaktadır.

Aynı zamanda personelin gerçekleştirdiği işçilik, bilinçli bir ekip veya çalışan ile gerçekleşmelidir. Alelade yapılan temizliklerde genel olarak her türlü alanda kullanılan demirbaşlara zarar verebilmektedir.

Rezidans temizliği, temizlik şirketleri arasında en çok tercih edilen bir konumunda olmamızın sebebi Tempo Grup Temizlik Teknolojileri olarak müşterilerimize verdiğimiz kaliteli ve hesaplı hizmetin var oluşudur. Bu öz güven ile rezidans, daire, yalı, villa, köşk temizliği hizmetlerini profesyonel ellerle garantili olarak yerine getirmekteyiz.

İstek ve taleplerinize göre aynı zamanda işe göre zaman/insan formülü ile istediğiniz sürede ve sayıda gereken personelle temizlik sorununuza çözümler oluşturuyoruz. Her türlü temizlik malzemesi, personel, makine vb. ekipmanları bünyesinde bulundurmakta olan Tempo Grup Temizlik Teknolojileri, siz değerli müşterilerine sağlıklı ve hijyenik temizlik imkanı sunmaktadır.

Hane halkı için temizlik şirketinde istenilen her türlü sistem ve teknoloji, aranılan en büyük özellik gelen temizlik personellerinin güvenilir olmasıdır. Rezidans sakinlerinde gelir seviyeleri her ne olursa olsun, her türlü kıymetli eşya veya aksesuarlarınız büyük bir titizlik ve özenle temizleme uygulanmaktadır.

Yalnızca temizlik konusunda iddialı değil güvenilirlik açısından da rezidans, villa ve birçok temizlenmesi gereken alanlarda temizlik görevlisi talep edilirken, referans yöntemi aracılığıyla davette bulunulur. Tempo Grup, bu anlamda referans ağacındaki listesi ile bu güveni hak etmiştir.

Bütün müşteri portföyümüzün çalışma alanlarımızdaki özel eşyaları kıymetlidir. Bu hassasiyeti göz önünde bulundurarak bizler, konusunda hem uzman olan hem de referanslı güvenilir personel temini gerçekleştirerek bünyemize dahil ediyoruz.

WhatsApp chat