Temizlik Şirketleri Fiyat Listesi

Temizlik Şirketleri Fiyat Listesi

Temizlik Şirketleri Fiyat Listesi

Temizlik şirketleri fiyat listesi Ankara da temizlik şirketleri olarak30 yılı aşan sürede en uygun ve kaliteli temizlik şirketi hizmetini hızla sağlamaktadır. Artan temizlik şirketleri birbiriyle rekabet etmek için çeşitli yollar denemektedir. Rekabet üst düzeyde olduğu için iş alabilmekteki ilk kriter temizlik şirketleri fiyat listesi olacaktır.

Fiyat listesi belirlemekte çeşitli kriterler vardır. Temizlik şirketleri Ankara, temizlenecek olan alanı ziyaret ederek, bir keşif çalışması yapmakla işe başlayacaktır. Temizlik hizmetinin verileceği alanlar çok çeşitli olabilir. Örneğin; ofis temizliği Ankara, fabrika temizliği, hastane temizliği, villa temizliği Ankara vb. olabilir.

Temizlenecek alanın yanında yapılacak temizliğin ne tür bir temizlik hizmeti olacağı da önemlidir. Temizlik şirketleri fiyat listesi belirlemede ikinci kriter olarak inşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği ya da buna benzer işin niteliğine göre hareket edecektir. İşin niteliği ve iş sınıfına göre giderler değişiklik gösterecektir. Örneğin bir dış cephe cam temizliği işinde kullanılacak vinç çok çeşitlilik göstermekle birlikte maliyeti arttıracaktır. Ya da inşaat sonrası temizlik için de kullanılacak kimyasallar ön plana çıkacaktır.

TEMİZLİK HİZMETİ

Temizlik şirketleri fiyat listesi belirlerken öncelikle bu tür giderleri hesaplarlar. Daha sonra asıl maliyet olan personel giderleri hesaplanır. Personel giderleri temizlik hizmetinin en büyük gideridir. Personel sayısı belirlenirken alanın büyüklüğü, yapılacak işin niteliği rol oynayacaktır. Ancak burada personel sayısının yanında personelin niteliği de fiyat belirlemede önemlidir. İşinde uzman olan personelin maliyeti daha yüksek olurken, deneyimsiz vasıfsız personel maliyeti daha düşük olacaktır.

Ankara temizlik şirketlerinden Tempo Grup personel sayısı belirlerken hata yapmamaya dikkat eder. Personel sayısı doğru belirlenmesi, işin planlanan zamanda bitmesi için en önemli etkenlerden biridir. Bu şekilde müşterisini mağdur etmemek çok önemli bir konudur.

Temizlik şirketleri fiyat listesi belirlenirken rekabetten dolayı bazı temizlik şirketleri personel sayısını eksik tutarak ya da malzemeden tasarruf etmeye çalışarak zaman zaman müşteriyi yanıltmaya çalışmaktadır. Bu durum bazen kendilerinin, bazen de müşterinin ve her zaman personelin mağduriyeti ile sonuçlanır.

Ne yazık ki, işin zamanında bitmemesi, istenilen nitelikte olmaması gibi mağduriyetlerin yanında işi yarım bırakmak, tesise zarar vermek ya da en önemlisi kazaya yol açabilecek şekilde eksik planlama yapmak gibi sorunlarla karşılaşmanız çok büyük bir olasılıktır.

Her zaman olduğu gibi bazı maliyetlerden kaçınmak daha büyük maliyetlere sebebiyet verebilmektedir.

Temizlik Şirketleri Fiyat Listesi

     Temizlik Şirketleri Fiyat Listesi

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ FİYAT LİSTESİ KARŞILAŞTIRMASI

Temizlik şirketleri fiyat listesi talep edilirken tüm bunlar göz önünde bulundurulmalıdır. Belli maliyetler altında fiyat vermek hem haksiz rekabet doğurmaktadır, hem de sizi mağdur edecek bir hizmetin içinde rol almış olmanıza sebebiyet verecektir.

Ankara temizlik şirketleri size inşaat sonrası temizlik ve dış cephe cam temizliği konusunda temizlik şirketleri fiyat listesi sunacaktır. Tempo grup sizi ziyaret ederek, sizin için en uygun fiyatı belirleyecektir. Yaptığı kesif çalışmasında personel sayısını, malzeme giderini ve kullanılacak vinç, yükseltme platformlarının özelliklerini de belirleyecektir.

Daha sonra size sunacağı teklifi bütün bu kriterlere göre hazırlayacaktır. Teklifler elinize ulaştığında değerlendirme yaparken tahmin edilen maliyetin altındaki fiyatlarla ilgili düşünmeniz gerekmektedir. Bu hesaplamalar yapılırken personel sayısından ya da malzemeden yapılan kısıtlamalar size ekstra bir maliyet getirebilir. İşin bitmemesi veya istediğiniz gibi olmaması gibi durumların yanında sizin binanıza verebilecekleri zararlar da hesaplanarak seçim yapmak gerekliliği çoğu firma tarafından tecrübeyle tespit edilmiştir.

ANKARA’DA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Temizlik şirketleri fiyat listesi konusunda Tempo Grup size uzman desteği verecektir. Fiyat vermekten işin tamamlanmasına kadar olan tüm süreçlerde farkını fark edebilirsiniz. Personel seçiminde ucuza mal ederek hizmet vermeye çalışan firmaların tersine işinde uzman bir ekibi vardır. Onların eğitimleri sizin memnuniyetiniz için çok önemsenmektedir.

Temizlik şirketleri fiyat listesi, personelin yasal SGK giderleri, belgeli malzemelerin kullanılması, personelin eğitim giderleri, personele sunulacak diğer imkanlar vb. sebeplerle sizlere yüksek gelebilmektedir. Özellikle hizmet sektöründe personel giderleri çok fazladır ve zorunludur. Bunların atlanması ya da önemsenmemesi daha sonra dönüşü olmayan sonuçlara sebep verebilir. Bu sonuçlardan asıl işveren konumunda bulanan sizler de etkilenirsiniz.

Örneğin bir dış cephe cam silimi işlemi yapılırken, size verilen temizlik şirketleri fiyat listesi içinde personelin SGK giriş ücretleri, vinç kullanmak için aldığı eğitimin gideri, vincin kullanım izni belgesinin olması gibi maliyetler doğal olarak size de yansıyacaktır. Bunlar size sunulan fiyatı arttırmış olsa dahi bunların olmaması gibi bir durumda işin kabul edilmemesi asıl işveren konumunda olan sizleri de ilgilendirmekte olup önemsenmelidir.

Her hangi bir kaza olma ihtimali her zaman için bulunmaktadır. Bu durumda oluşabilecek kaza ise maalesef ölüm ile dahi sonuçlanabilmektedir. Bu tür risklerin kesinlikle alınmaması felsefe edinilmelidir. Halatın uygun olması, vincin bakım ve kontrolünün zamanında yapılmış olması, personelin gerekli kişisel koruyucu ekipmanı kullanıyor olması her şeyden öncelikli görülmelidir. Dış cephe cam temizliği mutlaka uzman bir temizlik firması tarafından sağlanmalıdır.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İnşaat sonrası temizlik de aynı durum söz konusudur. Bu durumda da personellerin gerekli kişisel koruyucu ekipmanlarının bulunması ve kullanılıyor olması önemlidir. İnşaat sonrası temizlikte de küçük kazalar çoğunluktadır. Ancak zaman zaman büyük kazalar da olabilmektedir. Yalnız tek risk kazalar değildir. Genel olarak en çok karşılaşılan durumlardan biri de inşaat sonrası temizlikte kullanılan ağır kimyasalların binaya verdiği zarardır.

Camların inşaat kalıntılarından arındırılırken çizilmesi, kimyasalların doğru oranda kullanılması sonucu kalıcı hasarların oluşması, musluk başlığı gibi metallerin kimyasalla bozulması, aynaların ve camların kırılması, büyük zemin yıkama ya da zemin cilalama makineleri ile çarpma sonucu duvar kapı vb. alanlardaki hasarlar bunların başında gelir.

Temizlik şirketleri fiyat listesi alınan işlerin başında inşaat sonrası temizlik ve dış cephe cam temizliği gelir ama bunlarla sınırlı değildir. Zemin cilalama, halı ve koltuk yıkama, stor perde temizliği gibi hizmetler de alabilirsiniz. Hatta hastane temizliği, villa temizliği Ankara, fabrika temizliği gibi daha özellikli hizmetleri de size uygun fiyatlarla sunabilirler.

TEMPO TEMİZLİK ŞİRKETİ

Tempo Grup hiç istemediğimiz ancak başımıza gelebilecek su baskını ya da yangın gibi çok zor zamanlarında da yanınızda olacaktır. Uygun fiyat politikası ve kaliteli hizmet sunumuyla size yangın sonrası temizlik ve su baskını sonrası yardım hizmetlerini de sunabilecektir.

Tempo Grup, uzman ekibi içinde, sizin talebinize en uygun ekibi hızlıca kurarak size iyi bir hizmet verebilmek için hızlı bir şekilde organize olabilmektedir.

Temizlik şirketleri fiyat listesi sunarken hem size uygun fiyat sunmayı hem de en üst düzende memnuniyet sağlamayı ilke edinen Tempo Grup temizlikle ilgili her konuda zamanında ve uygun fiyatla en iyi işi ortaya çıkararak sizin yanınızda olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


maltepe escort