Ana İçeriğe Geç

  Tempo Grup

  0312 251 41 21 destek at tempogrup.net

  Zemin Temizliği

  Zemin Temizliği

  Zemin temizliği her türlü temizlik işleminde karşımıza çıkacak diğer temizlik alanlarıyla birlikte yürüyecek bir konudur. Zeminlerin yıkanması bazen de tek başına yapılacak bir iş de olabilmektedir. Zemin temizliğinin bazen makine ile sağlanması gerekir. Bazen de bir ön işlem yapmak gerekebilir. Temizliği yapılacak zeminin özellikleri de önemlidir.

  İnşaat sonrası temizliklerde özellikle depo ya da geniş düz alana sahip diğer yapılarda gerekir. Burada zeminin önce inşaat sonrası temizliğinin yapılması gerekir. Daha sonra makine ile yıkama işlemi yapılır. Burada seçilecek makine zemin tipine ve kirliliğine göre belirlenir. Normal zemin yıkama makineleri ile paspasın ileri bir işlemi yapılabilecekken, daha detaylı zemin yıkama işlemlerinde daha küçük ama işlev olarak daha detaylı iş çıkartan yıkama makinesi kullanılabilir. Zemin özelliğine göre ekipmana takılacak yıkama bezi ile yıkama işlemi sağlanırken zemin sertliğine göre rengi koyulaşan bir bez yardımı ile yıkıma işlemi yapılır.

  Zemin Temizlik Şirketleri

  Zemin temizlik şirketleri, kullanım alanı ya da amacı düşünülerek ilgili temizlik firması tarafından uygun temizleme yöntemi hakkında size fikir verilebilir. Birçok temizlik firması ücretsiz bir şekilde temizliği yapılacak alanı ziyaret ederek keşif çalışması yaparlar. Burada yapılacak temizlik ile ilgili fikir sahibi olurlar. Zemin temizliğinin hangi tür makine ile kaç personelle yapılacağı gibi bilgilere ulaşırlar. Bundan sonra da yapılacak olan temizliğin maliyetini hesaplarlar. Size yazılı bir şekilde fiyat vermeye gelir sıra.

  Burada fiyat veren firmalar arasında bir tercihte bulunarak işi verebilirsiniz. Burada dikkat edilecek nokta yapılacak temizlik hakkında size yeterli bilgi vermiş olduklarından emin olmaktır. Çünkü kullanılacak makine ve personel sayısı net olarak belirtilen ve size net olarak yapılacak temizlikte kullanılacak yöntemlerle ilgili yeterli bilgi veren firma ile çalışmak gerekir. Aksi halde yanlış tercih yapmak size daha yüksek maliyetler olarak geri dönecektir.

  Zemin Yıkama Şirketleri

  Zemin yıkama şirketleri, başka bir mal veya hizmet alırken nasıl ki kalite ile birlikte fiyat değerlendirmesi yapıyorsak temizlik hizmeti için de bu geçerlidir. Burada ne yazık ki gerçek kaliteyi işin bitiminden sonra görebilirsiniz. Çoğu zaman mağaza temizliği yapacak bir şey de olmaz. Zemin yıkaması basit bir temizlik konusudur. Ancak tabi burada zeminin ne amaçla temizleneceği önemlidir. Çalışacağınız firma zemindeki kirliliğin türü ile ilgili bilgi sahibi değilse bazen temizlik amacına ulaşmamış olabilir ya da daha kötüsü zemine zarar vermiş olabilirler.

  Kaliteli bir hizmet almanın mutlaka bir bedeli olur. Bu sebepledir ki fiyat değerlendirmesi yaparken size en düşük fiyat veren firma ile direkt çalışmaktan kaçınmak gerekir. Fiyat dışında başka kriterlerle de birlikte değerlendirme yapmak en iyisi olacaktır. Güvenilirliği, deneyimliliği verilen fiyat kadar önemli bir değerlendirme ölçütü olarak tutmak gerekir. Kurumsal bir temizlik firması ile çalıştığınızda işler onların söylediği gibi gitmemiş bile olsa sizi mağdur etmeden hızlı bir çözümle sizi istediğiniz amaca ulaştırabilirler.

  Zemin Temizliği
      Zemin Temizliği

  Zemin Cilalama Şirketi

  Zemin cilalama şirketi, Tempo Grup zemin temizliği konusunda rahatlıkla çalışabileceğiniz kurumsal bir temizlik şirketidir. Size sizin için un uygun yöntem ile birlikte en uygun fiyatı da sunacaktır. Burada işi zamanında tamamlama ve eksiksiz yapma konusunda da sizi mağdur etmeyeceklerdir. Zeminin yapısına uygun temizleme yöntemi ile zemin temizliğini sağlayacaklardır. Burada alacağınız hizmet sizi memnun edecektir. Daha sonraki tüm temizlik işlemlerinde güvenle çalışabileceğiniz bir temizlik firması olup sektörde deneyimli ve başarılıdır. Zemin temizliği konusunda size vereceği hizmetin yanında sizin talebinize göre farklı hizmetlerle de sizi destekleyecek bu konuda size en doğru şekilde yönlendirecektir. Zemin cilalama konusunda da yeterli ve eğitimli personele sahiptir. Temizlik ile ilgili tüm konularda size öncelikle rehberlik edecek daha sonra yine her konuda size hizmet verebilecek donanıma ve birikime sahiptir.

  Bu Gönderinin0 Yorumu Var

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dönüş Call Now Button